|

هزینه خرید مسکن در اسلامشهر!

واحد ۸۰ متری در اسلامشهر ۶۰۰ میلیون تومان آگهی شده است. یعنی متری هفت میلیون و ۵۰۰ هزار که نصف قیمت مسکن در ارزان‌ترین منطقه تهران است.

لینک کوتاه کپی شد

خرید خانه در اسلامشهر می‌تواند حداقل ۳۰۰ میلیون تومان و حداکثر چند میلیارد تومان هزینه داشته باشد. آپارتمان‌هایی که عمر بنا آن‌ها بیشتر از ۱۰ سال است و بدون امکاناتی مثل آسانسور و پارکینگ فروخته می‌شوند، با قیمتی نزدیک به ۳۰۰، ۴۰۰ میلیون تومان آگهی شده‌اند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فرارو، ارقام میلیاردی برای خانه‌هایی رد و بدل می‌شود که سال‌های زیادی از عمر بنا آن‌ها نمی‌گذرد، حداقل متراژشان ۷۰ است و به امکاناتی مثل آسانسور، انباری و پارکینگ مجهز هستند.

buy-house

خرید خانه یکخوابه در اسلامشهر

خرید خانه در اسلامشهر برای آپارتمان‌های یکخوابه گاهی کمتر از ۵۰۰ میلیون تومان تمام می‌شود. مالک آپارتمان ۵۵ متری در محدوده شهرک جانبازان قیمت را ۴۹۰ میلیون تومان اعلام کرده است. ۱۸ سال از عمر بنا آپارتمان می‌گذرد و واحد بدون امکاناتی مثل آسانسور، انباری و پارکینگ فروخته می‌شود. در حصارک اسلامشهر واحد ۵۰ متری با قیمت ۳۸۵ میلیون تومان آگهی شده است. این یکی سه سال پیش ساخته شده و انباری دارد. یکی از آپارتمان‌های استراتوس اسلامشهر با متراژ ۶۴ متر را ۶۴۰ میلیون تومان آگهی کرده‌اند. این واحد هشت سال پیش ساخته شده و به آسانسور، انباری و پارکینگ مجهز است.

خرید خانه در اسلامشهر و در محدوده مهدیه جنوبی بابت آپارتمان ۷۰ متری با یک اتاق خواب ۸۰۰ میلیون تومان هزینه دارد. ۱۰ سال از عمر بنا آپارتمان می‌گذرد و فروشنده، انباری را به‌عنوان امکانات واحد معرفی کرده است.

خرید خانه در اسلامشهر بابت آپارتمان‌های یکخوابه گاهی حدود یک میلیارد تومان هزینه خواهد داشت. مثل واحدی ۷۴ متری در میدان آبادان که فروشنده دقیقا یک میلیارد تومان طلب کرده و به‌این ترتیب قیمت هرمترمربع را ۱۳.۵ میلیون تومان درنظر گرفته است.

مشخصات آپارتمان‌های یکخوابه در اسلامشهر

موقعیت

متراژ

عمر بنا

امکانات

قیمت

شهرک جانبازان

۵۵ متر

۱۸ سال

-

۴۹۰ میلیون تومان

حصارک

۵۰ متر

سه سال

انباری

۳۸۵ میلیون تومان

استراتوس

۶۴ متر

هشت سال

آسانسور، انباری و پارکینگ

۶۴۰ میلیون تومان

مهدیه جنوبی

۷۰ متر

۱۰ سال

انباری

۸۰۰ میلیون تومان

میدان آبادان

۷۴ متر

۱۵ سال

انباری

یک میلیارد تومان

خرید خانه دوخوابه در اسلامشهر

خرید خانه در اسلامشهر برای آپارتمان‌های دوخوابه گاهی کمتر از ۵۰۰ میلیون تومان هزینه دارد. مثل واحدی ۸۰ متری در حصارک اسلامشهر که فروشنده قیمت را ۴۸۰ میلیون تومان اعلام کرده است. واحد ۱۱ سال پیش ساخته شده و از امکانات آن می‌شود به انباری اشاره کرد. واحد ۸۰ متری دیگری در در صالحیه اسلامشهر ۶۰۰ میلیون تومان آگهی شده است. یعنی متری هفت میلیون و ۵۰۰ هزار تومان. این واحد سال ۹۶ ساخته شده، طبقه پنجم آپارتمان قرار گرفته و با آسانسور و انباری فروخته می‌شود.

در محدوده حصارک می‌شود آپارتمان ۹۶ متری را با ۸۱۶ میلیون تومان خرید. دو سال از زمان ساخت واحد می‌گذرد و آپارتمان به آسانسور، انباری و پارکینگ مجهز است. خرید آپارتمان در اسلامشهر برای واحد‌های دو خوابه گاهی بیشتر از یک میلیارد تومان برای خریدار هزینه خواهد داشت. مثل واحدی ۷۳ متری در خیابان مطهری اسلامشهر که قیمت فروش آپارتمان یک میلیارد و ۱۳۰ میلیون تومان نوشته شده است.

یعنی متری ۱۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان که معادل متوسط قیمت مسکن در ارزان‌ترین منطقه تهران – منطقه ۱۸- برآورد می‌شود.

مشخصات آپارتمان‌های دوخوابه در اسلامشهر

موقعیت

متراژ

عمر بنا

امکانات

قیمت

حصارک

۸۰ متر

۱۱ سال

انباری

۴۸۰ میلیون تومان

صالحیه

۸۰ متر

پنج سال

آسانسور و انباری

۶۰۰ میلیون تومان

حصارک

۹۶ متر

دو سال

آسانسور، انباری و پارکینگ

۸۱۶ میلیون

خیابان مطهری

۷۳ متر

۱۰ سال

انباری

یک میلیارد و ۱۳۰ میلیون تومان

خرید خانه سه‌خوابه در اسلامشهر

خرید خانه در اسلامشهر برای آپارتمان‌های سه‌خوابه ممکن است کمتر از یک میلیارد تومان خرج داشته باشد. مالک آپارتمان ۱۲۵ متری در حصارک، با سه اتاق خواب قیمت فروش را ۹۰۰ میلیون تومان اعلام کرده است. یعنی متری هفت میلیون و ۲۰۰ هزار تومان. شش سال از زمان ساخت واحد می‌گذرد و با آسانسور و انباری فروخته می‌شود.

در صالحیه آپارتمانی با متراژ ۱۳۷ متر را یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان آگهی کرده‌اند. یک سال از عمر بنا واحد می‌گذرد و آسانسور، انباری و پارکینگ جزو امکانات این واحد محسوب می‌شود. خرید خانه در اسلامشهر می‌تواند بیشتر از دو میلیارد تومان برای خریدار هزینه داشته باشد.

مثل واحدی ۱۴۷ متری در شهرک انبیاء با سه اتاق خواب که یک سال پیش ساخته شده، دارای آسانسور، انباری و پارکینگ است و فروشنده رقم دو میلیارد و ۴۲۵ میلیون تومان را برای فروش درنظر گرفته است. در خیابان امام موسی کاظم برای خرید آپارتمان ۱۷۵ متری با سه اتاق خواب باید نزدیک چهار میلیارد تومان پرداخت کرد. این واحد سه سال پیش ساخته شده و با آسانسور، انباری و پارکینگ فروخته می‌شود.

مشخصات آپارتمان‌های سه‌خوابه در اسلامشهر

موقعیت

متراژ

عمر بنا

امکانات

قیمت

حصارک

۱۲۵ متر

شش سال

آسانسور و انباری

۹۰۰ میلیون تومان

صالحیه

۱۳۷ متر

یک سال

آسانسور، انباری و پارکینگ

یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان

شهرک انبیاء

۱۴۷ متر

یک سال

آسانسور، انباری و پارکینگ

دو میلیارد و ۴۲۵ میلیون تومان

خیابان امام موسی کاظم

۱۷۵ متر

سه سال

آسانسور، انباری و پارکینگ

سه میلیارد و ۹۳۷ میلیون تومان

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی