|

حضور قطعی ۲ بازیکن در استقلال

استقلال به شایعات در مورد حضور مهدی پور در قطر و غلامی در لیگ پرتغال پایان داد و تمدید قرارداد با این دو بازیکن را در اولویت قرار داد.

لینک کوتاه کپی شد

باشگاه استقلال قرار است به زودی قرارداد دو بازیکن تیمش را تمدید کند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی، استقلالی ها در حالی این روزها به دنبال انتخاب سرمربی فصل آینده خود هستند که تعدادی از بازیکنان این تیم در پایان فصل قراردادشان با این باشگاه به اتمام خواهد رسید. اتفاقی که البته باعث نگرانی هوادارن این تیم شده شایعه جدایی برخی از بازیکنان استقلال در تابستان با رسیدن پیشنهادات خارجی است.

1399082516451350321617294

طی روزهای اخیر شایعاتی در خصوص جدایی مهدی مهدی پور و عارف غلامی مطرح شده بود. در این خصوص خبرهایی منتشر شده بود مبنی بر حضور مهدی پور در قطر و غلامی در لیگ پرتغال.

16453709329805

با این حال از باشگاه استقلال خبر رسیده که مدیران این تیم تمدید قرارداد با این دو بازیکن را در اولویت خود قرار داده اند و قرار است ۲ ملی پوش استقلال بعد از بازگشت از اردوی تیم ملی در قطر قرارداد جدید خود را امضا کنند.

غلامی و مهدی پور پیش از رفتن به قطر با مدیران استقلال برای تمدید قرارداد به توافق رسیده بودند. به این ترتیب پروسه تمدید قرارداد با بازیکنان استقلال از این دو بازیکن ملی پوش آغاز خواهد شد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی