|

بازنشستگان! مستمری بگیران! سورپراااااااایز

وام 100 میلیون تومانی در قالب طرح کرامت، مختص بازنشستگان و مستمری بگیرانی که بدهی معوق یا چک برگشتی در سیستم بانکی نداشته باشند.

لینک کوتاه کپی شد

بانک رفاه کارگران به منظور حمایت از بازنشستگان و مستمری بگیران بانک رفاه و سازمان تامین اجتماعی، وام 100 میلیون تومانی را در قالب طرح «کرامت» به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از کاماپرس، بازنشستگانی که مایل به دریافت وام طرح کرامت هستند باید در یکی از شعب بانک رفاه سپرده قرض الحسنه داشته باشند. سود این تسهیلات 18 درصد اعلام شده و حداکثر مدت زمان بازپرداخت آن هم 48 ماه است. متقاضیان این تسهیلات باید ضامن رسمی به بانک ارائه دهند و یک فقره چک هم داشته باشند. لازم به ذکر است که 20 درصد وام نزد بانک مسدود خواهد شد.

این طرح مختص بازنشستگان و مستمری بگیرانی است که بدهی معوق یا چک برگشتی در سیستم بانکی نداشته باشند. مدت اعتبار طرح کرامت تا پایان مردادماه سال جاری خواهد بود.

indexبببب

میزان اقساط این وام 100 میلیون تومانی با مقدار سود مشخص شده و مدت زمان بازپرداخت معین، 2 میلیون و 937 هزار و 500 تومان خواهد بود. کل سود این مبلغ وام 40 میلیون و 999 هزار و 998 تومان و مجموع رقم وام و سود آن هم 141 میلیون و 59 هزار و 998 تومان است.

گذری بر تاریخچه بانک رفاه

بانک رفاه کارگران در سال 1339 به منظور تامین رفاه و ایجاد تسهیلات لازم برای رفع نیازمندی‌های طبقه کارگر تشکیل شد و تاکنون خدمات بانکی متنوعی را به گروه‌های مختلف جامعه به خصوص کارگران، بازنشستگان و مستمری بگیران ارائه داده است. تعداد کل کارکنان این مجموعه تا پایان اردیبهشت ماه 1401 به 9 هزار و 627 نفر رسید. این مجموعه تا تاریخ مذکور هزار و 26 واحد صف و 44 اداره مرکزی در سطح کشور داشت.

شرکت‌های صرافی رفاه، کارگزاری رفاه، توسعه سرمایه رفاه و … از جمله زیرمجموعه‌های بانک رفاه هستند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی