|

افزایش حقوق بازنشستگان بلاخره کی واریز می شود؟

وزیر تعاون گفت: افزایش حقوق بازنشستگان در دستور کار دولت است و در اولین جلسه تصویب و با حقوق خردادماه قابل پرداخت خواهد بود.

لینک کوتاه کپی شد

حجت‌الله عبدالملکی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پایان سفر به اردبیل در جمع خبرنگاران اظهار کرد: افراد جا مانده با مراجعه به سایت مورد نظر به‌راحتی می‌توانند ثبت‌نام کرده و در صورت تأیید از یارانه اردیبهشت و خرداد استفاده کنند.

وی قسمت دوم مراجعه‌کنندگان به سایت حمایت را گروه‌های جمعیتی با دهک بالا و محروم از پرداخت یارانه اعلام کرد و گفت: دهک دهم جامعه برای تأیید اطلاعات خود باید منتظر یک ماه بررسی سازمان هدفمندی یارانه‌ها باشند تا بعد از اعلام نتایج در صورت تأیید یارانه‌ آن‌ها نیز پرداخت شود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار کرد: افزایش حقوق بازنشستگان در دستور کار دولت است و در اولین جلسه تصویب و با حقوق خردادماه قابل پرداخت خواهد بود.

عبدالملکی به سفر اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس به همراه معاونان و رؤسای سازمان‌های تعاون، کار و رفاه اجتماعی به استان اردبیل اشاره کرد و گفت: در این بازدیدها و جلسه شورای اداری مقرر شد تا پروژه‌های نیمه‌تمام در حوزه‌های مختلف تکمیل و نمایندگی ادارات نیز در انگوت و سایر شهرهای جدیدالاحداث راه‌اندازی شود.

وی به حل مشکل واحدهای مسکونی کارگری اشاره کرد و افزود: یک هزار واحد مسکن کارگری قرار است با تلاش سازمان راه و شهرسازی و ادارات مرتبط اجرایی و عملیاتی شود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مسئله اشتغال و کاهش دغدغه‌های مردم در بخش کارآفرینی اشاره کرد و ادامه داد: ۵۰ درصد تسهیلات پرداختی در نیمه اول امسال زمینه اشتغال را در بخش‌های خانگی و زود بازده فراهم می‌آورد که امیدواریم از فرصت ایجاد شده به نحوه مطلوب استفاده شود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی