|

هویت اصلی بازیگران در گزارش آقای خبرنگار آشکار شد

هویت یکی از سه خانمی که در گزارش پرحاشیه ۲۰:۳۰ از خرید خودش راضی بود، لیلا واثقی، فرماندار سابق شهر قدس تشخیص داده شد. در ادامه بخوانید

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز-هفته ی گذشته در بخش خبری ۲۰:۳۰ گزارشی از یوسف سلامی خبرنگار صداوسیما درباره ی یارانه های نقدی جدید دولت پخش شد که حواشی زیادی را به دنبال داشت.در این گزارش خبرنگار صدا و سیما در یک فروشگاه مواد غذایی با چند خانم همراه می شود که قصد دارند با یارانه ی نقدی که دولت به تازگی به حساب تعدادی از خانوارها واریز کرده، برای یک ماه آینده ی خانواده‌ی خود خرید کنند. در این گزارش نشان داده می شود که یک خانواده ی چهار نفره می تواند با یارانه ی واریزی دولت هر چه می خواهد بخرد و در انتها نیز مبلغی اضافه آورد. این گزارش خشم عموم مردم را برانگیخت و باعث شد خبرنگاران و هنرمندان دست به انتقاد شوند.

آرش میراحمدی، بازیگر طنز که بیشتر با بازی اش در مجموعه تلویزیونی «خنده بازار» شناخته می شود، با انتشار یک ویدئوی کنایه آمیز در اینستاگرام خود به گزارش جنجالی اخبار ۲۰:۳۰ درباره‌ی یارانه ها واکنش نشان داده است.

 

هویت واقعی زن خانه داری که مبلغ یارانه اش کافی بود، مشخص شد

photo_2022-05-19_05-35-45

هویت یکی از سه خانمی که در گزارش پرحاشیه ۲۰:۳۰ از خرید خودش راضی بود، لیلا واثقی، فرماندار سابق شهر قدس تشخیص داده شد. البته این خبر در شبکه های مجازی وایرال شده است و هنوز صحت و سقم خبر مشخص نست. بسیاری از مردم این گزارش را به دور از واقعیت، و پاک کردن صورت مسأله و نمکی به زخم مردم دانسته اند، در حالی که از صدا و سیما به عنوان رسانه ملی انتظار می رود با شفاف سازی درباره ی مشکلات در شرایط اقتصادی دشوار فعلی در کنار مردم باشد. ولی با این وجود اعتماد مردم نسبت به صداوسیما سلب می‌شود. اما هویت اصلی 2 خانم دیگر همچنان مجهول مانده است.

ملیکا هاشمی خبرنگار در توئیترش اینگونه نوشت: "این خانم زنگ آبادی که خبرنگار حوزه شهریست، و تنها یک فرزند دارد..حالا چگونه فرزندش چهارتا شده؟"

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی