|

خرید ارز دیجیتال کاردانو

خرید ارز دیجیتال کاردانو دیگر کمتر کسی در دنیا وجود دارد که اسم ارز دیجیتال را نشنیده باشد! در حال حاضر اکثر افراد به سمت سرمایه‌گذاری در…

لینک کوتاه کپی شد

دیگر کمتر کسی در دنیا وجود دارد که اسم ارز دیجیتال را نشنیده باشد! در حال حاضر اکثر افراد به سمت سرمایه‌گذاری در این بازار مالی حرکت کرده‌اند و به آینده این بازار و تکنولوژی امیدوار هستند. در مقابل عده‌ای از افراد با این تکنولوژی غریبه بوده و نگران آینده امور مالی هستند. پیدایش ارز دیجیتال موضوع تازه‌ای نیست، اما در این چند سال اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده است. بنابراین، از آن‌جایی که دنیا به این سمت حرکت می‌کند، لازم است خود را با تکنولوژی وفق داده و اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید. اگر تصمیم به خرید ارز دیجیتال گرفته‌اید، بایستی در مورد انواع مختلف آن آگاهی داشته باشید تا با دید بهتر سرمایه‌گذاری کنید.

به احتمال قوی قصد دارید روی ارز دیجیتال شیبا و کاردانو که جزو بهترین ارز‌های دیجیتال هستند، سرمایه‌گذاری کنید. اطلاعاتی که اینجا در مورد این دو رمز‌ارز به دست خواهید آورد، شما را در تصمیم‌گیری هر چه بهتر کمک خواهد کرد.

99da0684-66da-4df8-bfef-b8b791dafd6a

همه چیز درباره سرمایه‌گذاری روی کاردانو

کاردانو، اتریوم را می بلعد!

کاردانو در سال 2015 توسط آقای چارلز هاسکینسون( بنیان‌گذار اتریوم) برای بررسی روش‌های بهبود رمز‌ارز‌ها پایه‌گذاری گردید. 29 سپتامبر 2017 این پلتفرم با هدف تبدیل شدن به پلتفرمی برای اجرای قرارداد‌های هوشمند ایجاد شد. چرا تریدر‌ها و فعالان این حوزه کاردانو را رقیب اتریوم دانسته و کاردانو را قاتل اتریوم، یعنی دومین ارز دیجیتال معروف و محبوب می‌دانند؟ توان عملیاتی محدود بیت‌کوین و اتریوم در هر ثانیه باعث شده ارز‌های دیجیتال با رفع این مسئله درصد بیش‌تری از بازار را کسب کرده و بین معامله‌گران محبوب شوند. کاردانو نیز با بهره‌گیری از یک‌سری فرآیند‌ها توانسته مسئله مقیاس‌پذیری بیت‌کوین و همچنین مشکلات مربوط به قرارداد‌های هوشمند اتریوم را حل کند. در‌واقع می‌توان گفت که این رمز‌ارز نه‌تنها تمام ویژگی‌های مثبت و خوب رمز‌ارز‌های معروف را حفظ کرده، بلکه چالش‌ها و مشکلات مربوط به آن را نیز رفع کرده است.

بنابراین طبیعی است که کاردانو را یک رقیب اصلی برای اتریوم بدانیم؛ چرا که یک تیم قوی پشت این ارز دیجیتال فعالیت می‌کنند و طبق مستندات ارائه شده می‌توان به آینده درخشان کاردانو امیدوار بود. ممکن است این سؤال پیش بیاید که تیم این رمز‌ارز چه تفاوتی با تیم بقیه رمز‌ارز‌ها دارد؟ سؤال خوبی است؛ چرا‌که مهم‌ترین تفاوت کاردونو به این بخش ارتباط دارد! نه‌تنها تمام اعضای این پروژه را متخصصان دانشگاهی تشکیل دادند، بلکه سه بخش دیگر(بنیاد کاردانو، امورگو و انجمن IOHK) نیز با همکاری هم به توسعه هر چه بیش‌تر کاردانو کمک می‌کنند. اگر علاقه‌مند به خرید کاردانو هستید، بهتر است بدانید که این ارز دیجیتال از زمان شروع به کار خود تا به امروز، در مسیر رشد و پیشرفت قدم برداشته است. نا‌گفته نماند که کاردانو به عنوان یک پروژه سازگار با محیط شناخته می‌شود که این موضوع بر روی افزایش ارزش و قیمت آن تأثیر زیادی داشته است.

9ca2b088-bdb9-4b2e-b501-4fddfc8740e1

خرید شیبا و آینده آن

شیبا، رقیب سر‌سخت دوج کوین!

شیبا اینو یک رمز‌ارز غیر‌متمرکز از دسته میم کوین است که در آگوست 2020 ارائه شد. این ارز دیجیتال بر پایه رمز‌ارز اتریوم بوده که سازنده آن شخصی به نام مستعار ریوشی (Rhyoshi) است. اگر با ارز دیجیتال دوج‌کوین آشنا باشید، احساس می‌کنید که شیبا از آن کپی‌برداری کرده است؛ همان‌طور که طرفداران دوج این‌گونه فکر می‌کردند. نمی‌توان این را انکار کرد که شیبا به‌عنوان رقیب دوج به میدان آمد؛ اما سازندگان شیبا اعلام کردند که کپی‌برداری از دوج صورت نگرفته و شیبا این را به اثبات رسانده و طرفداران خاص خود را دارد. جالب است که بدانید این ارز دیجیتالی در این مدت کم توانسته محبوبیت زیادی را بین کاربران به دست بیاورد و این محبوبیت چند علت دارد؛ از‌جمله:

-عدم پیچیدگی و سادگی کار با آن: این ویژگی باعث شده تا تمام افراد بتوانند از این ارز دیجیتال استفاده کنند.

-داستان‌گونه بودن آن: شیبا اینو یک سگ از نژاد ژاپن است که بعد از انتشار دوج بین مردم شناخته شد. از آن‌جایی که شیبا اینو یک میم کوین است، یکی از هدف‌های آن تفریح و سرگرمی است.

البته بهتر است این را نیز بدانید که رشد شیبا اینو به واسطه رسانه اتفاق افتاده است و این نگرانی از طرف تریدر‌ها وجود دارد که نکند در آینده با سقوط ارزش این رمز‌ارز مواجه شوند! اگر شما هم قصد خرید شیبا را دارید، باید این را بپذیرید که نمی‌توان پیش‌بینی دقیقی از آینده شیبا ارائه داد. پس اگر اهل ریسک نیستید، پیشنهاد می‌کنیم روی این ارز دیجیتالی سرمایه‌گذاری نکنید؛ بالعکس اگر اهل ریسک هستید، ارزش سرمایه‌گذاری را دارد!

پاسخ خود را از اوکی اکسچنج دریافت کنید!

گاهی اوقات پیش می‌آید که یک‌سری سؤال در مورد ارز‌های دیجیتال دارید، اما راهنمای کاربلد و خبره‌ای نیست که پاسخ سؤال شما را بدهد. این‌جاست که تفاوت اوکی اکسچنج با سایر صرافی‌ها مشخص می‌شود! شما می‌توانید با مراجعه به سایت www.ok-ex.io نه‌تنها به خرید و فروش ارز دیجیتال بپردازید، بلکه می‌توانید پاسخ تمام سؤال‌های خود را دریافت کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی