|

چه زمانی نرخ کرایه ها افزایش می‌یابد؟

مدیرکل حمل‌ونقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گفت فعلا برنامه‌ای برای افزایش نرخ کرایه ناوگان حمل و نقل عمومی وجود ندارد.

لینک کوتاه کپی شد

در روزهای گذشته گمانه‌زنی‌هایی درباره افزایش قیمت بلیت اتوبوس، مینی‌بوس و سواری‌های کرایه پلاک عمومی بین شهری مطرح شده بود در حالی که در روزهای پایانی سال گذشته مسئولان وزارت راه و شهرسازی تأکید کرده بودند که تا پایان فروردین‌ ماه سال ۱۴۰۱ نرخ کرایه‌ها افزایش نمی‌یابد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ایسنا، داریوش باقرجوان مدیرکل حمل‌ونقل مسافر سازمان راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای گفت: در مهرماه سال گذشته براساس دستور وزیر صنعت، معدن و تجارت همه نرخ‌ها و قیمت‌ها ثابت ماند و امکان افزایش آن وجود نداشت.

وی افزود: در حال حاضر نیز براساس آخرین تصمیمات و مصوبات ابلاغ شده نرخ کرایه ناوگان حمل‌ونقل عمومی بین شهری از جمله اتوبوس، مینی‌بوس و سواری‌های کرایه تا پایان فروردین‌ماه سال جاری افزایش پیدا نخواهد کرد.

مدیرکل حمل‌ونقل مسافر سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای ادامه داد: از اردیبهشت‌ ماه امسال نیز اگر قرار بر افزایش قیمت باشد براساس مصوبه ستاد تنظیم بازار همان دستورات صادر شده تصمیم‌گیری خواهد شد اما تا آن زمان هیچ التهابی نباید ایجاد شود و کرایه‌ها براساس نرخ‌های سال گذشته خواهد بود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی