|

رشوه اطرافیان علی عسگری برای توجیه انتصاب جنجالی!

برخی از اطرافیان علی عسگری برای توجیه انتصاب وی مبالغی قابل توجه به رسانه ها و کانال های تلگرامی پیشنهاد داده اند.

لینک کوتاه کپی شد

به دنبال انتشار خبر انتصاب عبدالعلی علی عسگری، رئیس پیشین سازمان صداوسیما به عنوان مدیرعامل هلدینگ بزرگ خلیج فارس که گفته می شود علی رغم دارا نبودن تخصص لازم از سوی ابراهیم رئیسی انجام شد. یک منبع آگاه در رابطه با همین انتصاب گفت که برخی از اطرافیان آقای علی عسگری با پیشنهاد مبالغی قابل توجه به رسانه ها و کانال های تلگرامی در پی توجیه این انتصاب در مرحله اول و همچنین بزرگنمایی از مدیریت علی عسگری طی ماه های آینده هستند. 

به گزارش «شایانیوز» به نقل از دیده بان ایران؛ این منبع آگاه همچنین اضافه کرد که نحوه این سفید سازی به اینگونه است که رسانه ها در ازای دریافت مبالغی وظیفه پیدا می کنند که در گفت وگو با اقتصاددان ها و نمایندگان مجلس ضمن تمجید از شخصیت علی عسگری، مدیرعاملی او بر بزرگترین پتروشیمی خلیج فارس را امری ضروری و در جهت عملکرد انقلابی دولت سیزدهم معرفی نمایند. 

رئیس سابق صداوسیما دارای کارشناسی مهندسی برق پلی تکنیک تهران و کارشناسی ارشد مدیریت دانشگاه تهران و دکترای مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت است. 

علی عسگری پس از آغاز بکارش در پتروشیمی خلیج فارس منتقدان خود را به نگرانی درباره قطع دست اندازی هایشان به این هلدینگ بزرگ متهم کرده بود.

هادی بیگی نژاد یکی از نمایندگان مجلس یازدهم در واکنش به این انتصاب جنجالی به رسانه ها گفته بود که انتخاب علی عسگری به عنوان مدیرعامل پتروشیمی خلیج فارس نه به دستور وزیر نفت بلکه با توصیه و تاکید نهادهای بالاتر صورت گرفته است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی