|

بودجه 25 هزار میلیاردی رتبه بندی معلمان 30 هزار میلیاردی می شود؟

۲۵ هزار میلیارد تومان اعتبار برای اجرای لایحه رتبه بندی در نظر گرفته شده است

لینک کوتاه کپی شد

نماینده مردم مازندران گفت: بودجه رتبه بندی ۲۵ هزار میلیارد است که پس از کش و قوس‌های فراوان تصویب شده است از این رو  باید ابتدا  خروجی آن را ببینیم و سپس در مورد آن اظهار نظر کنیم.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از میزان، رضا حاجی پور در مورد شیوه آموزش برای نیمسال دوم تحصیلی همزمان با  ورود به پیک جدید بیماری گفت: در حال حاضر نهاد تصمیم گیر در کشور ستاد کرونا و مصوبات آن است که باید اجرایی شده و مورد استفاده قرار گیرد.

وی گفت:در راستای تامین اهداف نیز ما باید تابع تصمیمات ستاد کرونا باشیم تا بر اساس تصمیمات این ستاد اگر مشاهده کردیم که فضا مناسب نیست و خانواده‌ها، دانش آموزان و دانشجویان و همچنین کادر آموزشی در خطر و آسیب هستند سلامت آن‌ها را در اولویت قرار دهیم.

حاجی پور با بیان اینکه مصوبات ستاد کرونا فصل الخطاب تصمیم گیری‌ها است، گفت: آنچه از سوی این ستاد مصوب شود لازم الاجرا و مبنای تصمیم گیری در این حوزه است.

نماینده مردم مازندران در واکنش به اظهارات وزیر آموزش و پرورش در مورد این موضوع که بودجه رتبه بندی  باید به ۳۶ هزار میلیارد تومان برسد، گفت:در حال حاضر این بودجه ۲۵ هزار میلیارد است که پس از کش و قوس‌های فراوان تصویب شده است از این رو  باید ابتدا  خروجی آن را ببینیم و سپس در مورد آن اظهار نظر کنیم.

وی ادامه داد: رتبه بندی معلمان برای سال ۱۴۰۱ با بودجه ۲۵ هزار میلیارد اجرایی خواهد شد و پس از بازخوردهای آن در مورد افزایش و اصلاحات در حوزه بودجه آن تصمیم گیری خواهد شد.

پیش‌تر رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نیز گفته بود، ۲۵ هزار میلیارد تومان اعتبار برای اجرای لایحه رتبه بندی در نظر گرفته شده است که در تلاشیم این عدد را در بودجه سال ۱۴۰۱ به ۳۰ هزار میلیارد تومان افزایش دهیم.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی