|

شرط جدید دولت برای تامین بودجه لایحه رتبه بندی معلمان

نماینده مردم رامسر، تنکابن و عباس آباد در مجلس گفت: به دنبال اجرایی شدن لایحه رتبه بندی معلمان با همفکری دولت هستیم.

لینک کوتاه کپی شد

سید شمس‌الدین حسینی در آئین تجلیل از فرهنگیان بازنشسته سال ۱۴۰۰ رامسر که با حضور سعدی پور مدیرکل آموزش و پرورش مازندران برگزار شد، گفت: بازنشستگان پیشکسوتان عرصه آموزش و پرورش هستند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از جامعه 24؛ حسینی افزود: بازنشستگی در عرصه اداری و زندگی اجتماعی و شغلی یک نوع عاقبت بخیری است. بی تردید هر کدام شما فرزندان بیشماری دارید، و همه دانش‌آموزانی که تربیت کردید، فرزندان شما هستند که با تأثیری که در جامعه می‌گذارند، ثواب کار مثبت آن‌ها برای شما نیز نوشته می‌شود.

ماینده مردم رامسر و تنکابن در مجلس شورای اسلامی در رابطه با حل مشکل معیشت بازنشستگان تصریح کرد: تورم خوراکی در کشور ما ۷۲ درصد و کمرشکن است. از همین رو دو اقدام در مجلس در دست اقدام است که امیدواریم اتفاقات خوبی در این زمینه رقم بخورد.

حسینی ادامه داد: طبق قانون اساسی مجلس هر چیزی را نمی‌تواند تصویب کند. بودجه در قالب لایحه باید مطرح شود همچنین طرح افزایش حقوق توسط نمایندگان مجلس قابلیت اجرایی ندارد.

پیشنهادات ویژه

  • عباس‌صالحی ارسالی در

    آقای گرامی
    مهم اجرای ناقص و بی کیفیت باشد نباشد بهتر است.
    اول حقوق‌ها را همسان سازی فرمایید سپس اجرای کامل رتبه‌بندی ضمن اینکه شما می‌دانید که بی‌عدالتی در پرداخت‌ها بسیار زیاد است و این موجب تبختر ثروت‌اندوزی و ...
    برخی افراد در کشور اسلامی‌می‌گردد که شایسته شما بزرگواران نیز نیست.

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی