|

رتبه بندی معلمان به ضرر سایر کارمندان دولت است؟

رتبه بندی معلمان تزاحمی با نظام پرداخت حقوق سایر کارمندان ندارد و طرح رتبه بندی معلمان به معنای عدم توجه به سایر کارکنان دولت نیست.

لینک کوتاه کپی شد

عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تکلیف لایحه رتبه بندی معلمان طی ماه جاری مشخص می شود، گفت: اجرای لایحه رتبه بندی معلمان، مهم‌ترین اقدام ۵۰ ساله آموزش و پرورش ایران است.

محمد وحیدی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه برای اجرای لایحه رتبه بندی در سال جاری ۲۵ هزار میلیارد تومان اختصاص پیدا می‌کند، اظهار کرد: به میزان توانایی مالی دولت، طرح رتبه بندی معلمان اجرا می‌شود و اعتبارات مربوط به این طرح در سال ۱۴۰۱ نیز در مجلس بررسی خواهد شد.

وی با بیان اینکه طرح رتبه بندی معلمان مهم‌ترین اقدام ۵۰ ساله آموزش و پرورش ایران است، تأکید کرد: طرح رتبه بندی معلمان تزاحمی با نظام پرداخت حقوق سایر کارمندان ندارد و این اطمینان را به کارمندان می‌دهیم طرح رتبه بندی معلمان به معنای عدم توجه به سایر کارکنان دولت نیست.

وحیدی با اشاره به اینکه اجرای رتبه بندی معلمان به معنای توجه به نسل‌های آینده کشور است، افزود: ظرفیت تولید علم و دانش از طریق معلم به دانش‌آموزان منتقل می‌شود و این موضوع نشان‌دهنده اهمیت اجرای رتبه بندی معلمان است.

نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، راز و جرگلان، گرمه و جاجرم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: لایحه رتبه بندی معلمان هفته آینده در مجلس بررسی می‌شود و تعیین تکلیف این لایحه در آذرماه مشخص می‌شود.

عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای تاکید کرد: مجلس فرصت شایستگی را در درون نهاد تعلیم و تربیت کشور پایه‌گذاری می‌کند و رئیس جمهور نیز دولت را مکلف به اجرای این لایحه می‌کند.

وی در پایان تصریح کرد: اگر گروهی مخالف اجرای این طرح هستند به معنای عدم درک مناسب افراد است؛ این طرح در بسیاری از کشورهای دنیا در حالِ اجرا است که اهمیت بسیاری نیز دارد.

پیشنهادات ویژه

  • مامور ارسالی در

    این حرف که شما میزنید فقط یک روز،،،،فقط یک روز ،،،،فقط یک روز ،،، چندبار تاکید کردم کارمندان محترم دیگر بیایند وجایمان را باهم عوض کنیم.شما خودتان این دوسال کرونا چه بلایی سر تان آمد بایکی دو بچه،،،معلم روزی با چهل بچه که انواع مختلف دارند سر وکار دارد اصلن معلمان با کار مندان دیگر قابل مقایسه نیستند.خودتان هم خوب میدانید معلم چه زحمتی رامتحمل میشود.

  • عدالت ارسالی در

    سلام بنام الله چرای اجرای لایحه رتبه بندی معلمان به ضرر بقییه کارمندان باسند کارمندان ویگر هم اکنون نیز 5 برابر معلمان دربافتی دادند بعنی بالای 20 میلیون تا بالای 50 میلیون میگیرند مزیابای ماهیانه انها از حقوق معلمان بیشتر است پس چه ضرری میتواند برای دیگران واشته باشد ابنهم جز کارشکنی ولهانه های واهی عده ای که با امزش کشور مخالفند است که میخواهند جو بر علیه این قشر فقیر به راه بیاندازند پس چرا نمیگویند معلمان در ایران دهه هاست که در زیر خط فقر زندگی میکنند در صورتی که در اکثر کشورهای صنعتی پیشرفته حقوق معلمان از همه ی کارمندان بیشتر است ودر نازو نعمت زندگی میکنند
دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی