|

درآمد ماهی 20 میلیون از شغل کار در ارتفاع و پیچ و رولپلاک نما در شرکت جهان فرود

شرکت جهان فرود یکی از معتبر ترین شرکت ها در حوزه راپل کاری می باشد و خدماتی مثل پیچ و رولپلاک ساختمان، نماشویی و ... را ارائه می نماید.

لینک کوتاه کپی شد
1

درآمد ماهی 20 میلیون از شغل کار در ارتفاع و پیچ و رولپلاک نما در شرکت جهان فرود و دیجی کالا

چگونه در ماه 20 میلیون تومان درآمد داشته باشیم؟

اگر دوست دارید با چنین شغلی آشنا شوید و درآمد بالایی داشته باشید پیشنهاد می کنیم تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

شرکت جهان فرود اموزش دهنده نیروهای راپل با بهترین متخصصان کار در ارتفاع در خدمت شماست.

هزینه اموزش هم بعد از تماس گفته میشود. برای اموزش ابتدا این مطلب را بخوانید تا ببینید چقدر قدرت انجام کارهای نما را دارید.

image_f7cdc538bc73eb1e6d2b9c379bfe43c5b5d16df3

کار در ارتفاع

فعالیت های صنعتی و خدماتی که در ارتفاع انجام می شوند همواره با خطرات زیادی مواجه اند.اما همانند بسیاری از کارهای دیگر کار در ارتفاع هم اگر آموزش داده شود و افراد مهارت لازم را قبل از شروع به فعالیت به دست آورند،می توانند به صورت متخصص و با ایمنی کامل به کار در ارتفاع بپردازند و کسب درآمد کنند.

به طور کلی فعالیت در ارتفاع در هر مکانی و با هر ارتفاعی انجام می شود و همواره خطر سقوط و آسیب دیدگی را به همراه دارد.همچنین هر فردی نمی تواند در ارتفاع قرار بگیرد و به بخش های مختلف یک ساختمان دسترسی پیدا کرده و کار خود را انجام بدهد و این کار فقط توسط نیروهای آموزش دیده و متخصص راپل کار صورت می گیرد.این شغل برای انجام خدماتی مانند   پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در تهران و کرج، آب بندی نما و نماشویی،نورپردازی نما،جوشکاری و برشکاری،نقاشی نما،نصب بنر و تابلو و... کاربرد دارد.

image_ccd6decca78abef74ede45df588874aadd2f18d3

کار در ارتفاع با استفاده از راپل

 امروزه شرکت های مختلفی در زمینه ی حرفه ی راپل فعالیت می کنند و توانسته اند جوانان بسیاری را جذب این حوزه کنند زیرا کار با راپل شغلی بسیار هیجان انگیز و البته پر درآمد می باشد که در عین حال حرفه ای نوین و جدید است. افراد شجاع و علاقه مند به کار در ارتفاع برای خدمات مختلف ساختمانی، قبل از شروع به کار دوره های آموزشی کار با راپل را می گذرانند و پس از کسب مدرک و مهارت کافی توسط شرکت های معتبر خدمات در ارتفاع استخدام می شوند و شروع به کار می کنند.

شرکت جهان فرود نیز یکی از معتبر ترین شرکت ها در حوزه ی راپل کاری می باشد و خدماتی همچون پیچ و رولپلاک ساختمان، نماشویی و آب بندی نما را با بهره گیری از افراد متخصص و مرغوب ترین ابزار ارائه می نماید.در ادامه با جزئیات کار بیشتر آشنا می شویم.

image_3a86d354a1d9928e38a077024d27ac1564891ef6

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

یکی از فعالیت هایی که در ارتفاع ساختمان ها انجام می شود پیچ و رولپلاک نمای ساختمان است که امروزه توسط متخصصین راپل کار و به ساده ترین و کم هزینه ترین روش انجام می شود.این کار با استفاده از طناب محکم و بدون داربست به شیوه ای ایمن و حرفه ای به منظور افزایش عمر نمای ساختمان صورت می گیرد.

عوامل طبیعی بسیاری باعث از بین رفتن و یا ریزش سنگ نمای ساختمان ها می شود.از جمله این عوامل می توان به برف و باران،زلزله،سرما و باد،رانش زمین و... اشاره کرد.به خصوص در فصل زمستان که هوا سرد می شود و برف و باران بیشتری به نمای سنگی ساختمان ها برخورد می کند،به مرور تخریب سنگ نما اتفاق می افتد.

بهتر است قبل از بروز چنین اتفاقاتی و تخریب گشتن سنگ نما،سنگ را پیچ و رولپلاک کرد تا ساختمان دچار خسارت و تخریب نشود.به همین منظور محکم سازی سنگ نما،سرامیک و آجر برای تثبیت سنگ و جلوگیری از خطر ریزش و سقوط سنگ به پایین ارتفاعات توسط متخصصین راپل انجام می شود.

به طور معمول در شهرهای بزرگی مثل تهران و کرج  علاوه بر دلایلی که برای ریزش سنگ نما گفته شد،عواملی مثل آلاینده های حاصل از ترافیک شهری و باران های اسیدی نیز در کنار رطوبت و باد موجب تخریب سنگ ها می شود.

شرکت جهان فرود ارائه دهنده ی خدمات در راستای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان می باشد و به جای روش سنتی این کار که همان نصب داربست است،از متخصصین راپل بهره می گیرد.

image_d79cd6392dabdc3990f263c70724382b61302f97

مزایای کار با راپل

استفاده از راپل نسبت به داربست مزایای زیادی دارد.از نظر زمان کار با راپل بسیار سریع تر از بنا کردن داربست خاتمه می یابد.همچنین استفاده از راپل کیفیت مطلوب تر،هزینه ی بسیار پایین تر،ایمنی بالاتر و سرعت بیشتری دارد.استفاده از راپل در پیچ و رولپلاک ساختمان می تواند منبع درآمدی بسیار مناسب برای فرد راپل کار باشد.

درآمد بالا با راپل و کار در ارتفاع

امروزه کار با راپل به عنوان شغلی پر درآمد در جامعه شناخته می شود و جوانان زیادی را به خود جذب کرده است.باید توجه داشت که برای این شغل لازم است افراد دوره های تخصصی راپل کاری را بگذرانند تا مهارت لازم برای کار را به دست آورند و با ترس از ارتفاع مقابله کنند.چرا که معلق بودن در هوا و هم زمان تکان خوردن ممکن است کار را برای افراد آموزش ندیده و مبتدی دشوار کند و ایمنی آن ها را به خطر بیندازد.اما در صورت گذراندن دوره های حرفه ای و کسب گواهی معتبر،فرد راپل کار می تواند در شرکت های بزرگ استخدام شده و درآمد قابل توجهی به دست آورد.

بنابراین فردی که می خواهد راپل کاری را به عنوان حرفه ی خود انتخاب کند در قدم اول باید ترس از ارتفاع را کنار بگذارد زیرا در هنگام ترس ممکن است حوادث ناگوار مثل سقوط از ارتفاع و حتی مرگ اتفاق بیفتد.شرط لازم دیگر برای کار در ارتفاع داشتن بدن قوی می باشد تا فرد بتواند با بنیه ی جسمانی بالای خود در هوا معلق بماند و فعالیت فیزیکی لازم را انجام بدهد.

image_2dc54f2a4e151e7a995f897c8068cf5cb0c4b356

حقوق راپل کار 

دستمزد راپل کاری با توجه به عوامل مختلفی تعیین می شود.

عواملی مانند ارتفاع کار و نوع کار،موقعیت جغرافیایی محل،ابزاری که راپل کار باید به کار گیرد و قیمت و هزینه ی کلی پروژه بر دستمزد وی تاثیر می گذارند و حقوق فرد به نسبت این عوامل متغیر می شود.

در ایران حقوق افراد راپل کار در ماه بین 30 تا 50 میلیون تومان متغیر می باشد و در خارج از کشور به دلیل ارزش بیشتری که برای سختی کار در نظر می گیرند،این رقم بالاتر می رود و از 80 میلیون تومان تا 200 میلیون تومان افزایش می یابد.اگر به این شغل علاقه مندید و تصمیم به مهاجرت دارید می توانید مدرک بین المللی راپل کاری بگیرید و در کشورهای مختلف با درآمد بسیار بالا فعالیت کنید.در ایران نیز شرکت های معتبر زیادی در این زمینه متقاضیان را استخدام می کنند.شرکت جهان فرود نیز یکی از معتبرترین و بزرگ ترین شرکت ها در زمینه ی راپل کاری می باشد که افراد توانمند و با مهارت بالا را استخدام می نماید.به گفته ی جهان فرود حقوق راپل کار در این شرکت ماهانه بالای 20 میلیون تومان می باشد.

نماشویی

نماشویی ساختمان یکی از فعالیت های مهم در زمینه ی نگه داری از ساختمان، زیباسازی و نوسازی بنا به حساب می آید و یکی از حرفه هایی می باشد که نیاز به راپل کاری دارد.

نمای ساختمان به خصوص در کلان شهرهایی مثل تهران،با گذشت زمان و تحت تاثیر عوامل محیطی مانند آلودگی هوا و باران های اسیدی لایه ای از گرد و خاک و جرم را به خود جذب می کند که موجب تیره و کثیف شدن نمای ساختمان می شود و جلوه ای زشت و نامناسب پیدا می کند.نماشویی با استفاده از راپل کاری و بدون نیاز به نصب داربست،راهکاری ارزان قیمت و مناسب برای رفع جرم گرفتگی نمای ساختمان می باشد.

منبع: پیچ رولپلاک سنگ نمای ساختمان بدون داربست شرکت جهان فرود و ورزش3

پیشنهادات ویژه

 • سعیده سعادت ارسالی در

  این گروه بسیار خوب خدمات پیچ ورولپلاک سنگ نمای ساختمان ما و اببندی نما رو انجام دادن واقعا ممنون از جهان فرود که کارمارو تیز انجام دادن.

 • بندباز ارسالی در

  سنگ نما باید پیچ بسه و واقعا خطرناک هتش.

 • عبدالله ارسالی در

  چه افرادی مسئولیت پاسخگویی به پرتاب سنگ از نما را بر عهده خواهند داشت؟
  حتما برای همه ی شما حداقل 1 بار در طول عمر اتفاقی مانند سقوط سنگ از نما افتاده است. اما گاهی این پرتاب سنگ، افراد را با مشکلات متعددی روبرو خواهد ساخت. زیرا ممکن است حوادث مختلفی مانند آسیب دیدن وسایل نقلیه و یا حتی آسیب جانی افراد رهگذر بیانجامد. به نظر شما مسئول پاسخگویی برای جبران خسارت مالی و جانی چه افرادی خواهند بود؟
  جهان فرود بر اساس تجربه ای که طی سالهای کاری خود در زمینه های مختلف خدمات نما کسب نموده است می گوید: اگر ساختمان شما در حال ساخت است مسئولیت پاسخگویی و جبران خسارت سازنده خواهد بود. اما اگر ساختمان شما قدیمی باشد و یا 10 سال از زمان ساخت آن گذشته باشد مسئولیت جبران خسارت مالی و جانی براثر اصابت سنگ از نما به پایین ارتفاع بر عهده ی مدیر ساختمان خواهد بود و در صورتی که مجتمع مدیر نداشته باشد بر عهده ی مالکین مجتمع خواهد بود.

  تصویر
  عوامل تاثیرگذار در سقوط سنگ از نما با جهان فرود
  جهان فرود: نشست ساختمان یک عامل بسیار موثر در ریزش سنگ از نما خواهد بود. همه ی سنگها باید در حین کارگذاری اسکوپ شوند تا بعد از این مدت از خطر ریزش آنها جلوگیری به عمل آید. جهان فرود در ادامه می گوید: چسب سنگ نگهدارنده ی مناسبی برای متصل نگه داشتن یک سنگ روی سنگ دیگر است. اما متاسفانه پس از انقضای آن باعث ریزش سنگ خواهد شد. درهر صورت ما به شما پیچ و رولپلاک سنگ از نما را پیشنهاد مناسبی می دانیم زیرا با این عمل دیگر از خطرات ریزش سنگ و مصالح از نما در امان خواهید ماند.
  گاهی اوقات بر اثر گذشت زمان، وجود عوامل محیطی مختلف مانند :رطوبت، باد، باران، برف، طوفان ،زلزله باعث ریزش سنگ از نما به پایین ارتفاع خواهد شد. پس پیش از دیر شدن زودنر اقدامات لازم را برای پیشگیری از بروز حوادث مختلف داشته باشید. یادتان باشد پیشگیری بهتر از درمان می باشد.

 • شرکت جهان استوار ارسالی در

  دلایل اساسی جهت استفاده از پیچ و رولپلاک نما

  دلایل زیادی وجود دارد که افراد هنگام ساختمان سازی، حتما باید جهت استفاده از سنگ نما برای محیط بیرونی و نمای ساختمان از پیچ ورولپلاک نما استفاده کنند که در زیر به شرح چند دلیل می پردازیم؛

  اولین دلیل که می توان به آن اشاره کرد، افزایش میزان مقاومت و استحکام نمای ساختمان در برابر عواملی همچون باد و طوفان برای جلوگیری از مرگ عابر پیاده بر اثر ریزش سنگ نما یا خسارات جانی و مادی جزئی تر است.

  دومین دلیل اهمیت استفاده از ««کار در ارتفاع»» ، در حفظ زیبایی بیرونی ساختمان است. یک خریدار در زمان خریداری ساختمان پس از بررسی ویژگی های داخلی ساختمان به طراحی و نمای بیرونی آن توجه جدی دارد. عدم توجه به استحکام سنگ نما باعث افتادن و برهم خوردن یکپارچگی آن و تاثیر منفی در زیبایی ظاهری نما می شود.

 • نیما شاهرخی ارسالی در

  ممنون از شایا نیوز که این شرکت خوب جهان استوار رو بما معرفی کرد و ما امروز داریم کار پیچ و رولپلاک سنگ نمارو داریم انجام میدیم.همچنین اب بندی نمای مارو هم گفتنو قیمت دادن فردا قراره بااکیپشون بیان انجام بدن..تشکر از شایا نیوز

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی