|

پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته کی پرداخت می شود؟

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از اجرای طرح رتبه بندی فرهنگیان و پرداخت پاداش ۳۰ هزار فرهنگی بازنشسته در آینده نزدیک خبر داد.

لینک کوتاه کپی شد

محمدرضا پورابراهیمی در خصوص نشست مشترک با سرپرست وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت: رتبه‌بندی معلمان در این نشست مورد بحث قرار گرفت که خوشبختانه مجلس اقدامات خوبی در این راستا انجام داده است. پورابراهیمی ادامه داد: قرار است تمام زوایا و جوانب مربوط به رتبه‌بندی با لحاظ کردن تمام نقطه نظرات فرهنگیان نهایی شود و به زودی تصمیم گیری در مورد منابع مالی و بودجه‌ای سال ۱۴۰۰ برای اجرای این طرح در دستور کار قرار می‌گیرد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ایلنا، نماینده مردم کرمان و راور گفت: از وزارت آموزش و پرورش خواسته شد از طریق کمیسیون مربوطه با اجرای طرح رتبه‌بندی معلمان همراهی کند تا هر چه سریع‌تر انجام شود.

پرداخت پاداش پایان خدمت ۳۰ هزار بازنشسته فرهنگی

وی به ۳۰ هزار بازنشسته فرهنگی که پاداش پایان خدمت خود را دریافت نکرده‌اند اشاره و تصریح کرد: در این نشست مقرر شد با همراهی کمیسیون اقتصادی و کمیسیون برنامه و بودجه پیگیری لازم از طریق وزارت آموزش و پرورش انجام شود تا ظرف ماه‌های آینده شاهد پرداخت پایان خدمت به بازنشستگان این نهاد باشیم.

پورابراهیمی با اشاره به کمک به دانش آموزان بی‌بضاعت در مناطق محروم کرمان و راور اشاره کرد و گفت: مقرر شد در زمینه تهیه بسته حمایتی برای این دانش آموزان اقدام شود و به زودی این مهم انجام خواهد شد.

علیرضا کاظمی سرپرست وزارت آموزش و پرورش نیز از اقدامات پورابراهیمی طی سال‌های گذشته در زمینه کمک به افزایش بودجه آموزش و پرورش و اعتبارات جاری و عمرانی آموزش و پروش تقدیر کرد و ابراز امیدواری کرد که با کمک مجلس شورای اسلامی و کمیسیون اقتصادی بتوان بخشی از مشکلات مالی اعتباری و بودجه‌ای این وزارتخانه را بر طرف کرد.

 • حسین ارسالی در

  بازم وعده و وعید تاکی باید با این حرف ها بازنشستگان فرهنگی سال ۹۹ دلخوش باشند این نشد کار، بابا همه خسته شده اند ازسرکار گذاشتن مسئولین، دولت گفتار درمانگر سرحرفش نبود واز دولت بقول خودشان عملگرا چیزی عاید فرهنگیان نشد قال قضیه رو بکنید دیگه امروز وفردا کردن جز بدنامی چیزی برایتان ندارد تمامش کنید اینقدر با اعصاب و روان معلما بازی نکنید!!!

 • ناشناس ارسالی در

  ماشاالله ماههای آینده ...سال ۱۴۰۰..یا ۱۴.۱ و ۱۴.۲ و یا ....یک ماه آینده ای ..آی باریکاالا ..آقای پور ابراهیمی ...

 • خوانساری ارسالی در

  خجالت اوره که بعداز چهارده ماه تاخیر درپرداخت پاداش تازه وعده چند ماه دیگه رومیدن کاسه صبر ملت لبریز شده هرکس به نوعی درگیره ،شما دارید با این کار تیشه به ریشه خودتون میزنید یه سر بزنید به توده ها تا میزان نفرت روبه چشم ببینید

 • محمد شعبانیان ارسالی در

  بقیه بازنشستگان در سایر ارگانهای دولتی آدم نیستند که شما عالیجنابان فقط تصمیم به پرداخت پاداش بازنشستگان گرفتید.از معلم ها میترسید

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه