|

رتبه بندی حقوق کدام معلمان را 6 میلیون زیاد می کند؟

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش گفت: هنوز رقم دقیقی از میزان افزایش ناشی از رتبه بندی معلمان، مشخص نشده است.

لینک کوتاه کپی شد
1

قاسم احمدی لاشکی، معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش با تکذیب اعلام خبر میزان افزایش حقوق ناشی از اجرای طرح رتبه بندی معلمان، گفت: امروز به نقل از این جانب، مطلبی به کذب، پیرامون میزان افزایش ناشی از اجرای طرح رتبه بندی معلمان در فضای مجازی منتشر شد که ضمن تکذیب آن تصریح می‌کنم که مسئولان آموزش و پرورش، همواره در تلاش هستند تا حق مسلم فرهنگیان، پیرامون طرح رتبه بندی معلمان را که قریب به ۱۰ سال است به تآخیر افتاده؛ پیگیری و هرچه سریع‌تر به نتیجه رسانند.

او افزود: با وجود تمام تلاش‌های صورت گرفته، هنوز میزان دقیق ارتقای ارقام احکتم حقوقی فرهنگیان مشخص نشده است و همچنان در حال رایزنی با نمایندگان ملت هستیم.

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش با اشاره به این که لایحه ۹ بندی طرح رتبه بندی معلمان به زودی در مجلس مطرح خواهد شد، گفت: امروز تعدادی از نمایندگان خواهان بررسی سریع این لایحه شدند و قرار است تا لایحه مذکور تا هفته آینده در صحن علنی مجلس مطرح شود.

لاشکی گفت: تاکنون رقم دقیقی از میزان افزایش احکام حقوقی ناشی از اجرای رتبه بندی معلمان، مشخص نشده است و هدف ما از اجرای این طرح، در درجه اول ارتقای جایگاه و منزلت معلمان و فرهنگیان است.

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش در پایان انتشار خبر میزان افزایش حقوق معلمان از محل اجرای رتبه بندی معلمان از قول خود را کذب دانست و تصریح کرد: این شیوه ازجریان سازی‌های رسانه‌ای از سوی افرادی انجام می‌شود که تمایلی به ارتقای جایگاه معلمان ندارند؛ لذا به این افراد توصیه می‌کنم در انتشار اخبار حوزه‌های مختلف، اخلاق حرفه‌ای را در رآس کار خود قرار دهند.

لاشکی در پایان تأکید کرد: نتیجه طرح رتبه بندی صرفاً از سوی مجلس محترم شورای اسلامی، در هفته‌های آینده اعلام و از طریق پورتال رسمی وزارت آموزش و پرورش به همکاران فرهنگی اطلاع رسانی خواهد شد.

 

 • عدالت ارسالی در

  بنام خداوند بخشنده مهربان با سلام افزایشی زیر 10میلیون نه فاصله حقوقی بادیگر ادارات دولتی وشرکتی کم می کند نه بعد از ده سال و مدتها انتظار واسترس معلمان و خانواده هایشان مشکلات معیشتی معلمان بخصوص در این وضعیت تورم دقیقه ای کم میشود امیدوارم مسولین محترم ذیربط ونمایندگان انقلابی و ولایتمدار این موضوع را در اجرای لایحه رتبه‌بندی معلمان درک کنند

 • ناشناس ارسالی در

  سلام تورا خدا همسرم من ۳۱شهریور بازنشسته شده .انشالله رتبه بندی زود اجرا شود .شمارا قسم به این روز عزیز بازنشسته امسال هم تعلق بگیره .خونه نداریم .دوتا بچه داریم زندگی سختی داریم از زندگی در دهاتها خسته شدیم .جاهای بی امکانات بی اب وگاز .امثال همسر من فقط حقشان می خواهند

 • دکتر معلم ارسالی در

  دکتر معلمان در آموزش و پرورش باید سه برابر هیات علمی ها حقوق بگیرند چون هیات علمی ۸ ساعت تدریس آموزشی در هفته دارد و دکتر معلمان۲۴ ساعت، تدریس وفعالیت یاد دهی و یادگیری در آموزش و پرورش سخت تر است!!! ( وزارت علوم به دلیل استخدام دولتی به دکتر معلمان اجازه جذب هیات علمی نمی دهد و الا خیلی از دکتر معلمان از هیات علمی ها هم معدل علمی بالاتری دارند و هم تعداد مقالات و تالیفات علمی و پژوهشی بیشتری دارند)

 • اکبری فر ارسالی در

  معلمان همیشه مظلوم

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه