|

علت درگذشت علی لندی نوجوان فداکار ایذه ای چه بود؟

متاسفانه صبح امروز علی لندی نوجوان فداکار اهل ایذه که در پی آتش سوزی توانسته بود دو نفر را نجات دهد آسمانی شد.

لینک کوتاه کپی شد

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: علی لندی، نوجوان ۱۵ ساله در پی وقوع آتش‌سوزی در یکی از محلات شهر ایذه پیش از رسیدن نیرو‌های امداد با فداکاری ۲ نفر را نجات داد، ساعت ۱۲ شب گذشته پس از چند روز بستری در بیمارستان دار فانی را وداع گفت و آسمانی شد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از شهرآرانیوز، نجیمی افزود: این نوجوان فداکار و قهرمان ملی با سوختگی حدود ۹۰ درصد، و پس از اقدامات اولیه در بیمارستان طالقانی اهواز برای سیر مراحل درمان خود به بیمارستان امام موسی کاظم (ع) اصفهان اعزام شده بود، به دلیل سوختگی زیاد جان به جان آفرین تسلیم کرد.

در پی وقوع آتش‌سوزی در یکی از محلات شهر ایذه که منجر به گرفتاری سه زن میانسال و مسن در یک خانه شد، علی لندی، پیش از رسیدن نیرو‌های امدادرسان و آتش‌نشان به محل، با فداکاری به دل آتش زد تا ۲ فرد نیازمند را نجات دهد.

وزیر کشور برای تسریع در روند درمان این نوجوان فداکار در تماس با استاندار اصفهان به وی ماموریت داد تا با حضور مستقیم در بیمارستان، وضعیت درمانی نوجوان فداکار ایذه‌ای را پیگیری و نتیجه را به وزیر کشور گزارش کند.

وحیدی همچنین در تماس با استاندار خوزستان به وی ماموریت داد، تا ضمن رسیدگی به وضعیت خانواده علی لندی تا حد امکان هزینه‌های درمان وی از طرف استانداری تامین شود. مرکز آموزشی درمانی سوانح سوختگی امام موسی کاظم (ع) در سال ۱۳۶۹ در کلانشهر اصفهان راه‌اندازی شد.

این بیمارستان بعنوان یک مرکز آموزشی درمانی وابسته به دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به لحاظ تخصصی پذیرای بیماران از استان‌های مختلف کشور است و حدود یکصد تخت فعال دارد.

  • خانی زاده ارسالی در

    این مردکوچک چه زودبزرگ شد.خیلی بزرگترازبزرگترهاشد.

  • ناشناس ارسالی در

    روحش شاد خوش به سعادتشان سبک بال وسرافراز به دیدار حق شتافت واززندگی ای دنیا وسختی ها یش راحت شد خدا به پدرومادرش صبر عطا کند

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه