|

نتایج قرعه کشی کی اعلام می شود؟

مراسم قرعه کشی پیش فروش «تارا» برگزار شد+ ظرفیت و تعداد متقاضیان

مراسم قرعه کشی پیش فروش تارا ساعت 10 صبح امروز (چهارشنبه ۳۱ شهریور) با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی برگزار شد.

لینک کوتاه کپی شد

محصول جدید گروه صنعتی ایران خودرو که در بدو ورود، مورد استقبال بازار و مشتریان قرار گرفته است، در طرح پیش‌فروش با موعد تحویل حداکثر یک‌ ساله عرضه می‌شود. اردیبهشت تا مهر ۱۴۰۱ زمان تحویل خودرو‌های ثبت‌نامی است.

به گزارش «شایانیوز»، طبق برنامه‌ریزی صورت‌ گرفته، به‌ منظور تنوع‌ بخشی به رنگ محصول در این طرح، تارا به‌ رنگ‌های نقره‌ای، خاکستری، مشکی آبنوس، آبی رویال و آبی کبود عرضه شده است. در برنامه‌ریزی صورت‌ گرفته، در آینده نزدیک، رنگ‌های خاص سفارشی نیز به طیف رنگ‌های محصول تارا افزوده خواهد شد.

گفتنی است، در طرح پیش‌فروش تارا، متقاضیان نهایی که پس از قرعه‌ کشی با حضور نمایندگان نهاد‌های نظارتی امروز چهارشنبه ۳۱ شهریور ماه مشخص خواهند شد، با پرداخت مبلغ ۱۴۰ میلیون تومان نسبت به ثبت‌نام اقدام خواهند کرد. 

مراسم قرعه‌کشی به‌ صورت زنده از طریق سایت ایران خودرو به‌نشانی ikco.ir و صفحه این شرکت در آپارات به‌ نشانی ikco_ir پخش خواهد شد.

توجه: به محض اعلام نتایج از سوی شرکت ایران خودرو، اسامی و نتایج برندگان قرعه‌کشی نیز در سایت شهرآرانیوز اطلاع رسانی می‌شود.

آمار قرعه کشی پیش فروش یک ساله خودرو تارا ایران خودرو ویژه شهریور ماه ۱۴۰۰

پس از اتمام زمان ثبت نام پیش فروش یک ساله محصول تارا شرکت ایران خودرو، قرعه کشی این محصول جدید با حضور نهاد‌های نظارتی انجام شد.

قرعه کشی پیش فروش یک ساله محصول تارا دنده دستی ایران خودرو با موعد تحویل حداکثر یک ساله امروز چهارشنبه ۳۱ شهریور ماه با حضور نهاد‌های نظارتی انجام و نتایج آن به شرح زیر می‌باشد.

ایران خودرو اعلام کرده است نتایج قرعه کشی تا ظهر امروز در پروفایل متقاضیان اعلام و تمامی متقاضیان برای اطلاع از نتایج قرعه کشی حتما به سایت فروش محصولات این شرکت به آدرس esale.ikco.ir مراجعه نمایند.

در این طرح 348 هزار و 873 نفر ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد 331 هزار و 210 نفر واجد شرایط حضور در قرعه‌کشی شدند. از این تعداد 9 هزار نفر به عنوان برنده اول و 18 هزار نفر به رزرو انتخاب خواهند شد.

Screenshot_20210922-100736_Chrome (1)

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه