|

تکلیف لایحه رتبه بندی مشخص شد؟

ضمن عذرخواهی از تمامی ‎فرهنگیان عزیز کشورمان ان شاءالله لایحه رتبه بندی تا قبل از پایان مهرماه در ‎مجلس تصویب خواهد شد.

لینک کوتاه کپی شد

یک عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی از تصویب جزئیات لایحه رتبه بندی معلمان در صحن مجلس تا پایان مهرماه خبر داد.

به گزارش «شایانیوز»، محمد حسن آصفری نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود در توئیتر، نوشت: «ضمن عذرخواهی از تمامی ‎فرهنگیان عزیز کشورمان به دلیل تاخیر در تعیین تکلیف لایحه رتبه بندی معلمان، ان شاءالله این مورد تا قبل از پایان مهرماه در ‎مجلس تصویب خواهد شد.»

لایحه رتبه بندی معلمان که در دولت قبل به مجلس آمد با اولویت در مجلس بررسی شد و نمایندگان با کلیات این لایحه موافقت کرده و بنا بر نظر هیات رئیسه مجلس قرار شد به صورت دو شوری در مجلس بررسی شود.

پس از موافقت نمایندگان با کلیات این لایحه، مجددا به کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بازگشت تا پیشنهادات نمایندگان در جزئیات این طرح مورد بررسی قرار گیرد. بنا بر گفته نمایندگان اختلاف نظری بین سازمان برنامه و بودجه و مجلس بر سر تامین منابع مالی این لایحه وجود داشت که به دنبال حل آن بودند. تعلل در بررسی جزئیات این طرح در صحن مجلس منجر به انتقاد گروهی از نمایندگان شده است.

  • عباس‌صالحی ارسالی در

    آقا محمدحسن
    اگر این بار هم دروغ گفته باشید مطمئن باش ما فرهنگیان درس خوبی به دروغگویان در این کشور خواهیم داد تا دیگر کسی جرات دروغگویی نداشته باشد...

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه