|

لایحه رتبه بندی در دست بازنگری مجلس است

بر این اساس مقرر شده کمیسیون آموزش، تحقیقات نسبت به مصوبه خود بازنگری کند مصوبه‌ متناسب با لایحه بودجه ۱۴۰۰ به صحن علنی مجلس ارائه کند.

لینک کوتاه کپی شد

در جلسه‌ای با حضور رییس مجلس، تصمیم‌گیری شد تا کمیسیون آموزش و تحقیقات نسبت به مصوبه پیشین خود درباره رتبه‌بندی معلمان بازنگری کند و مصوبه‌ای متناسب با لایحه بودجه ۱۴۰۰ به صحن علنی مجلس ارائه کند.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از ایلنا، طبق اعلام معاونت حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش، جلسه‌ای با حضور محمدباقر قالیباف  رییس مجلس و تعدادی از اعضای هیأت رییسه مجلس با هیأت رییسه کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری برگزار شده است.

این جلسه به موضوع بررسی لایحه رتبه‌بندی معلمان اختصاص داشت که اواخر کار دولت قبل به مجلس یازدهم ارسال و پس از تصویب آن با رأی اکثریت قریب به اتفاق مجلس، کمیسیون آموزش نیز در شور دوم با اعمال تغییراتی آن را مصوب کرد.

بر این اساس مقرر شده کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری نسبت به مصوبه پیشین خود بازنگری کند و مصوبه‌ای متناسب با لایحه بودجه ۱۴۰۰ به صحن علنی مجلس ارائه کند.

  • معلم ارسالی در

    اگر بازنگریشان موجب شود یک گلوله برف به یک قطره آب تبدیل شود هرگز نمی پذیریم.اگر این اتفاق رخ دهد من به خدا ی متعال قسم حاضر حقوقی که الان حق من است واز جیب مردم ایران تامین میشود راببخشم به جان پدرم.طبق قانون بازنگری معنای ندارد قانون گفته به اندازه ۸۰ درصد هیئت علمی دانشگاه.وسلام

  • معلم ارسالی در

    اگر رتبه‌بندی معلمان به اندازه ۸۰ درصد هیئت علمی نباشد اعتراضات بالا میگیرد واحتمال تعطیلی مدارس است

  • علی خالقی ارسالی در

    سلام، اتفاقأ من راضی هستم، به این که : تمامی حقوق بگیران اردولت بصورت مساوی(مدرک، سنوات، پندارم ضمن خدمت ترفیعی) چه لشگری چه کشوری چه آموزشی مثل ژاپن،آمریکا حقوق بگیریم یعنی؛ کسی که لیسانس است، باید :: : استاد دانشگاه باشد،سرهپگ باشد، یا سرلشگر باشد یا آیةالله باشد یا مجتهد، باید قانونی وله مقدار X تومان حقوق بگیرد! نه اینکه برای سرلشگر کشتی نفتی، برای آیةالله،معدن، برای بادیه سکه ی طلا ،سرلشگرباشد عواید گمرک صادرات و واردا

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه