|

ویترین تمامی طلافروشی های ایران آنلاین می شود

سایت بازار طلا خرید و فروش طلا انجام نمی شود و این سایت صرفا بستری برای بازاریابی، تحقیق و مقایسه است.

لینک کوتاه کپی شد

طبق گزارش منتشر شده از سایت بازار طلا، برای اولین بار در ایران امکان مشاهده آنلاین محصولات ویترین طلا و جواهر فروشی ها همراه با نمایش درصد سود و اجرت هر محصول برای تمام مردم ایران ایجاد شده است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از بازار، حتی تصور اینکه در خانه بنشینید و در کمال آرامش و امنیت و به صورت شبانه روزی، ویترین تمامی طلافروشان سراسر ایران را در تلفن همراه خود مشاهده کنید لذت بخش است. انتخاب بهترین و زیباترین قطعات طلا مطابق با سلیقه شخصیتان، بدون اینکه از خانه خارج شوید، بسیار جذاب به نظر می‌رسد.

همچنین اگر شما صاحب یک گالری طلا و جواهر باشید، میتوانید محصولات خود را بدون صرف کردن زمان و انرژی و در تمام روزهای هفته و ساعات شبانه روز در معرض دید همه مردم ایران قرار دهید. در ضمن، سایت بازار طلا هیچ گونه نفعی در فروش محصولات شما نخواهد داشت.

 سایت بازار طلا، با شعار "ارتباطی نوین در صنعتی کهن"  و با هدف هوشمندسازی خرید و فروش طلا و جواهرات در بستر اینترنت، توسط تیمی حرفه ای متشکل از پیشکسوتان صنعت طلا و جواهر و همچنین نخبگان فضای مجازی و اینترنت طراحی شده و در سال 1400 فعالیت خود را آغاز کرد.

تفاوت فعالیت در سامانه بازار طلا با سایر سامانه های اینترنتی مثل پیج های اینستاگرامی و سایت های متفرقه، رعایت هرچه بیشتر امنیت، سرعت و دقت است که این امر موجب شکل گرفتن اطمینان متقابل بین همکاران صنف طلا و جواهر و همچنین مراجعه کنندگان به فروشگاههای مجازی می‌شود. همچنین داشتن نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صمت باعث می شود کاربران با خیال راحت فعالیت خود را در سامانه بازار طلا دنبال کنند.

در سایت بازار طلا، کاربران عادی می توانند به سادگی و از هر کجای ایران، محصولات طلا و جواهرفروشان سراسر کشور را مشاهده و بررسی کنند و همچنین برای خرید نهایی، با فروشنده ارتباط برقرار کرده و به صورت حضوری خرید کنند.

لازم به ذکر است که در سایت بازار طلا خرید و فروش طلا انجام نمی شود و این سایت صرفا بستری برای بازاریابی، تحقیق و مقایسه بوده و همچنین ثبت نام در سامانه بازار طلا نیز برای تمامی کاربران رایگان می باشد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی