|

توزیع نذورات ممنوع است

محدودیت برگزاری مراسم افطاری در کرج

توزیع نذورات و افطاری در قالب مراسم ماه رمضان در شرایطی که شیوع کرونا موجب تعطیلی فعالیت اغلب صنوف غیرضروری شده است، جایز نیست.

لینک کوتاه کپی شد

 معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج گفت: با توجه به شرایط قرمز و محدودیت فعالیت ها، از توزیع نذورات و برگزاری محافل و مراسم افطاری در این ایام اکیدا پرهیز شود. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کرج، غفور قاسم پور پیشاپیش ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات روزه داران، ضرورت رعایت شیوه نامه های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی را در شرایط قرمز کرونایی مورد تاکید قرار داد و گفت: توزیع نذورات و افطاری در قالب مراسم ماه مبارک رمضان در شرایطی که شیوع کرونا موجب تعطیلی فعالیت اغلب صنوف غیرضروری در شهر شده است، جایز نیست.

معاون استاندار تصریح کرد: هرگونه مماشات با جریانات قانون گریز و شکننده پروتکل ها باتوجه به شرایط بسیار خطیر کنونی که ابعاد گسترده زیان آوری به همراه خواهد داشت  و  می تواند مدیریت بیماری را غیرممکن سازد مطرود است. وی افزود: بازرسان ویژه از فرمانداری، اصناف و سازمان صمت گشت های مشترک خود را در نقاط مختلف شهر کرج آغاز نموده اند و با هر گونه بی مبالاتی در رعایت شیوه نامه های بهداشتی برخورد می شود.

قاسم پور همچنین خطاب به دست اندرکاران در مدیریت مراسم مذهبی نیز به شرایط فعلی اشاره و خاطرنشان کرد: طبق دستور العمل ها باید امور پیشگیرانه در این ایام مورد توجه قرار گیرد و از همه شهروندان نیز می خواهیم که با همدلی و همراهی مسئولان به گذر از موج چهارم کرونا در کلانشهر کرج کمک کنند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها