|

جزئیات ورود سامانه بارشی جدید در استان البرز

مدیر کل هواشناسی البرز با اعلام هشدار سطح نارنجی گفت : سامانه بارش تندری عصر امروز دوشنبه در آسمان استان البرز فعال می شود.

لینک کوتاه کپی شد

"آرش بهاروند احمدی" به خبرنگار ایرنا گفت: تحلیل آخرین الگوهای پیش یابی حاکی از ورود تدریجی سامانه بارشی و ناپایدار استان البرزاست که به موجب آن از امروز عصر تا روز چهارشنبه هفته جاری این سامانه تندری در استان فعال خواهد بود.

به گزارش «شایانیوز» وی ادامه داد: آسمان امروز دوشنبه استان البرز نیمه ابری تا ابری،‌ وزش باد به تدریج در بعضی ساعات بارش تندری خواهیم داشت و سرعت وزش باد ۲۸ کیلومتر در ساعت است.

بهاروند احمدی، دمای کمینه و بیشنیه امروز استان البرز را بین ۱۱ تا ۲۲ درجه بالای صفر اعلام کرد و گفت: آسمان فردا سه شنبه این استان ،‌ابری، مه رقیق، رگبار و رعد و برق، احتمال تگرگ، وزش باد شدید، سرعت وزش باد ۵۶ کیلومتر در ساعت و دمای کمینه و بیشینه بین ۱۰ تا ۲۳ درجه بالای صفر است.

مدیرکل هواشناسی البرز هوای پس فردا چهارشنبه البرز را قسمتی تا نیمه ابری، مه رقیق، بارش پراکنده، وزش باد، به تدریج صاف پیش بینی کرد و اظهار کرد: دمای هوای این استان بین ۶ تا ۲۳ درجه بالای صفر و سرعت وزش باد ۳۲ کیلومتر در ساعت خواهد بود.

همچنین آسمان روز پنجشنبه هفته جاری استان کمی تا نیمه ابری، صبح مه رقیق و احتمال بارش خفیف، عصر وزش باد دمای کمینه بین هفت تا ۲۱ درجه بالای صفر و سرعت وزش باد ۲۰ کیلومتر در ساعت و آسمان روز جمعه نیز صاف پیش بینی شده است؛ همچنین کمترین و بیشتررین دمای هوای استان بین ۱۱ تا ۲۴ درجه بالای صفر و سرعت وزش باد ۲۰ کیلومتر در ساعت است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی