|

مترو کرج فعلاً دو ایستگاه؛ دو روز در هفته و فقط دو ساعت!

روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هر هفته مترو کرج مسافران را به صورت رایگان جابه‌جا می‌کند.

لینک کوتاه کپی شد

سخنگو و نائب رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: تا تکمیل نهایی فاز یک پروژه قطار شهری، روزهای یکشنبه و  سه‌شنبه هر هفته  مترو کرج مسافران را به صورت رایگان جابه‌جا می‌کند.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از خبرآنلاین؛ عمار ایزدیار در پایان نود و ششمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج در جمع خبرنگاران با عرض تبریک اعیاد با سعادت شعبانیه اظهارداشت: قطار شهری کرج پس از سال‌ها کار و تلاش سرانجام در ایام شعبانیه در روز دوشنبه با حضور احمد وحیدی وزیرکشور و استاندار البرز ، مدیران شهری به صورت آزمایشی به حرکت درآمد.

سخنگو و نائب رئیس شورای اسلامی شهر کرج افزود: در این راستا از تلاش تمامی مدیران ، اعضای شورای اسلامی حال و ادوار گذشته مدیران عامل اسبق سازمان حمل و نقل ریلی که موجبات تسریع در بهره برداری آزمایشی از فاز یک قطار شهری شدند تقدیر و تشکر می‌کنم.

ایزدیار اذعان کرد: قطعه نخست خط ۲ قطار شهری کرج به طول ۶.۵ کیلومتر بین ایستگاه‌های گلشهر و طالقانی کرج احداث شده است که اکنون یک رام قطار با هفت واگن در حال جابه جایی مسافران شهری در خط ۲ قطار شهری کرج است.

عضو شورای اسلامی شهر کرج بیان کرد: با توجه به هماهنگی انجام شده مقرر شده یک رام قطار در هفته دو روز در روزهای یکشنبه و سه‌شنبه مسافران را به صورت رایگان از ساعت 11 تا 13 جابه‌جا کند تا پس از تکمیل مسافران بتوانند روزانه از خدمات مترو استفاده کنند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی