|

دستور قضایی برای شناسایی شکات ۳ سارق خانم در کرج

به منظور شناسایی شکات، تصاویر سه خانم سارق با دستور قضایی دادیار شعبه ۱۵ دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ۳ شهرستان کرج منتشر شد.

لینک کوتاه کپی شد

مهدی سبزواری نژاد دادیار شعبه ۱۵ دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ۳ شهرستان کرج جهت شناسایی شاکیان احتمالی ۳ خانم سارق دستور قضایی انتشار تصاویر آنان در رسانه‌های عمومی و جراید را صادر کرد.

photo_2022-08-01_13-21-57

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از میزان، دادیار شعبه ۱۵ دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ۳ شهرستان کرج در خصوص شیوه ارتکاب جرم سرقت مقرون به آزار توسط متهمان، بیان کرد: این متهمان از طریق ریختن قرص‌های خواب آور در نوشیدنی‌های قربانیانشان، آن‌ها را بی‌هوش و سپس اقدام به سرقت از منازل کرده و اموال با ارزش از جمله طلا، گوشی، ساعت، و موبایل آن‎ها را می‌ربوده‌اند.

photo_2022-08-01_13-21-57-2

سبزواری نژاد با اشاره به اینکه امکان دارد این متهمان با این شیوه جرایم یاد شده را علیه افراد زیادی مرتکب شده باشند و شکات و بزه دیدگان به علت عدم شناسایی متهمان، طرح شکایت نکرده‌اند یا شکایت آن‌ها به نتیجه نرسیده است، گفت: کلیه افرادی که توسط متهمان مورد بزه واقع شده‌اند با مراجعه به پلیس آگاهی شهرستان کرج و یا دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ۳ کرج اقدام به طرح شکایت کنند.

photo_2022-08-01_13-21-58

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی