|

کریس رونالدو با 5 تا بچه بلاخره ازدواج کرد!

کریستیانو رونالدو، کاپیتان تیم النصر عربستان، جنجال گسترده‌ای را بر سر ازدواجش با جورجینا رودریگز به راه انداخت.

لینک کوتاه کپی شد

رونالدو عصر جمعه در مراسم اهدای جوایز گلوب ساکر در دبی به همراه جورجینا حاضر شد و ستاره النصر با ۳ جایزه انفرادی چشم‌ها را به خود خیره کرد. رونالدو با ۵۴ گل با النصر و تیم ملی پرتغال جایزه بهترین بازیکن جهان با رای هواداران و بهترین بازیکن خاورمیانه و بهترین گلزن سال ۲۰۲۳ را از آن خود کرد.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از ورزش سه؛ در جریان صحبت‌های رونالدو پس از دریافت این جوایز، او در مقابل همه جنجال به پا کرد و به پرحاشیه‌ترین مرد مراسم گلوب ساکر امارات تبدیل شد. او گفت: از همه از جمله همسر، فرزندان، مادرم و هوادارانی که از من حمایت می‌کنند تشکر می‌کنم.

شبکه اجتماعی «ایکس» (توئیتر سابق) پس از سخنرانی رونالدو در این مراسم شاهد اظهارنظر‌های عمومی زیادی درباره ازدواج آن‌ها بود. رونالدو قبلاً ازدواج خود را با جورجینا علنی نکرده بود، اما به نظر می‌رسید که او کلمه "همسرم" را با دقت و وسواس انتخاب کرد تا دوباره به مرد پرحاشیه فوتبال جهان تبدیل شود.

نکته قابل توجه این است که رابطه رونالدو و جورجینا از سال ۲۰۱۶ و زمانی که او بازیکنی در رده اسپانیایی رئال مادرید بود، آشکار شد و از آن لحظه تاکنون از یکدیگر جدا نشده‌اند، اما در عین حال ازدواج آن‌ها نیز رسمی نشده است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی