|

وقتی عزت اللهی باید با این بازی های دوستانه بسازد

عزت اللهی: قطعاً بچه‌های ما این پتانسیل، اعتمادبه‌نفس و توانایی را دارند که با تیم‌هایی که بالاتر از ما آماده‌سازی می‌کنند، بازی کنیم و بجن…

لینک کوتاه کپی شد

هافبک باتجربه تیم ملی معتقد است بازیکنان ایران پتانسیل رقابت با تیم‌هایی که آماده سازی بهتری داشته‌اند را در جام ملت‌های آسیا دارند.

به گزارش«شایانیوز» و به نقل از ورزش سه، سعید عزت اللهی بعد از برد 4 بر صفر ایران مقابل آنگولا در جمع خبرنگاران حاضر در ورزشگاه آزادی حضور یافت و صحبت‌هایی را درباره وضعیت تیم ملی و برخی موضوعات دیگر بر زبان آورد. مشروح حرف‌های عزت اللهی را در ادامه می‌خوانید:

دو بازی خوب برگزار کردیم

خدا را شکر فکر می‌کنم اردوی خوبی داشتیم و فکر می‌کنم دو بازی خوب هم برگزار کردیم. جا دارد به تیم ملی و همه بازیکنانی که با تمام توان‌شان بازی کردند، خسته نباشید بگویم.

تورنمنت اردن برای ما خوب است

تورنمنت اردن مطمئناً می‌تواند اردوی خوبی برای ما باشد و دو بازی خوب خواهیم داشت. انشاالله روند مثبت‌مان در آن دو بازی هم ادامه داشته باشد.

با مشکل بازی دوستانه دست و پنجه نرم می‌کنیم

یکسری مسائل هست که امسال هم گریبانگیر کشور ما نشده. به خاطر یکسری مسائل سیاسی و هر چیزی که هست نمی‌توانیم و سخت است هماهنگی برای بازی دوستانه داشته باشیم. این چیزی است که ما (اعضای تیم ملی) با آن دست و پنجه نرم می‌کنیم، اما قطعاً بچه‌های ما این پتانسیل، اعتمادبه‌نفس و توانایی را دارند که با تیم‌هایی که بالاتر از ما آماده‌سازی می‌کنند، بازی کنیم و بجنگیم.

قهرمانی ایران در جام ملت‌های آسیا؟

به هر حال هر موفقیتی نیاز به زیرساخت‌های خودش دارد. به نظرم اگر این زیرساخت‌ها فراهم شود مسیر شما برای موفقیت هموار خواهد شد. باید بگویم ما آن زیرساخت‌ها را صد درصد نداریم، اما قلعه‌نویی و فدراسیون با صد درصد توان‌شان مشغول کمک هستند. مسئولان در این چند وقت باید کنار تیم ملی باشند. مردم از این نسل توقع قهرمانی در جام ملت‌های آسیا را دارند، اما به هر حال بهتر است که پله پله مسیر را طی کنیم.

از حالا نباید به قهرمانی در آسیا فکر کنیم

از حالا نباید به پله دهم (قهرمانی) فکر کنیم. مهم این است که مسابقات را خوب شروع کنیم و در هر بازی با قدرت بیشتر پیش برویم که به فینال برسیم.

همکاری با وایله دانمارک؟

در حال حاضر تمرکزم روی تیم ملی و باشگاهم هست؛ تا آخر فصل که بازیکن آزاد خواهم شد. شرایط طوری شد که از این تیم (وایله دانمارک) جدا نشوم و از نظر خودم و باشگاه بهترین تصمیم این بود که تا آخر فصل بمانم.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها