|

آیا اصلا AFC در جریان این حرف‌ها قرار گرفته است!؟

همه این‌ها از ثمرات دیپلماسی ورزشی و تفاهم‌نامه‌ها است. باید سیستم‌ها را اصلاح و شرایطی را مهیا کنیم که کشورهای دیگر به اینجا بیایند.

لینک کوتاه کپی شد

معاون وزیر ورزش و جوانان معترف شد اگر الزامات برای ورزش ما ایجاد نشود، ما خیلی از زیرساخت‌های واجب را به تاخیر می‌اندازیم. چند ماه پیش بود که روس‌ها برای برگزاری بازی دوستانه با تیم ملی فوتبال ایران به تهران سفر کردند و در بازگشت به روسیه از کمبود امکانات در استادیوم آزادی حرف زدند و اینکه برخی از نقاط استادیوم آزادی آب چکه می کرد. برخی در برابر این مصاحبه‌ها ناراحت شدند و حتی به روس‌ها حمله کردند اما اشاره آنها اشاره به واقعیت‌ها بود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبر ورزشی،این در حالی است که فدراسیون فوتبال هیچ گاه تلاش نکرده برای باشگاه‌های حاضر در لیگ برتر الزامی ایجاد کند. از زیرساخت‌ها گرفته تا کیفیت چمن. به طوریکه امروز می بیند حتی چمن استادیوم نقش جهان کیفیت تاسف باری دارد.

 محمد پولادگر امروز در مصاحبه‌اش اینطور حرف زد: «همه این‌ها از ثمرات دیپلماسی ورزشی و تفاهم‌نامه‌ها است. باید سیستم‌ها را اصلاح و شرایطی را مهیا کنیم که کشورهای دیگر به اینجا بیایند و رویداد ورزشی داشته باشیم. اگر این الزمات برایمان ایجاد نشود ممکن است ساخت و سازهای واجبی که باید انجام بدهیم به تاخیر بیفتند ولی این الزمات کمک می‌کند همه کنار هم قرار بگیریم تا شرایط برای رویدادهای بزرگ مهیا شود.»

سوال مهم این است آیا مهدی تاج به عنوان نایب رئیس کنفدراسیون فوتبال این مصاحبه را خوانده است؟ اگر فدراسیون فوتبال به جای کنفدراسیون فوتبال آسیا اجرای الزامات در لیگ برتر را سخت بگیرد به طور حتم امروز باشگاه‌ها صاحب امکانات سخت افزاری و نرم افزاری بهتری بودند یا استقلال به خاطر عدم پرداخت بدهی استراماچونی از لیگ قهرمانان آسیا حذف نمی شد.

متاسفانه مصاحبه امروز معاون وزیر ورزش و جوانان بدین معنی است که ما به فکر ورزش و زیرساخت‌ها نیستیم و این خارجی‌ها هستند که باید برای ما الزامات ایجاد کنند تا ما دست به ساخت و ساز بزنیم. این یک اعتراف تلخ بود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی