|

این ستاره پیراهن مسی را قبول نکرد

ولی فلیکس از پوشیدن پیراهن لئو مسی سر باز زد و به مدیران اعلام کرد ترجیح می‌دهد شماره 14 را به تن کند.

لینک کوتاه کپی شد

ژوائو فلیکس، خرید جدید بارسلونا، از پوشیدن پیراهن شماره 10 بارسا که به نام لئو مسی شناخته می‌شود خودداری کرد.  پیراهن شماره 10 بارسلونا یکی از پیراهن‌های افسانه‌ای تاریخ فوتبال است که به دلیل سال‌ها درخشش اسطوره بزرگ آرژانتینی، لیونل مسی، با این پیراهن به نام او شناخته می‌شود.

به گزارش«شایانیوز» و به نقل از ورزش سه، با این حال بعد از جدایی مسی از بارسا و انتقال او به پاری سن ژرمن پیراهن شماره 10 بلوگرانا به آنسو فاتی رسید. او اما امسال تابستان بارسلونا را ترک کرد و با قراردادی قرضی راهی برایتون شد تا شماره 10 بدون صاحب بماند.

روزنامه اسپورت در گزارشی اعلام کرد مدیران بارسا به ژوائو فلیکس، ستاره جدیدی که در آخرین لحظات پنجره تابستانی به صورت قرضی از اتلتیکو به بلوگرانا پیوست پیشنهاد کردند که پیراهن شماره 10 را به تن کند.

ولی فلیکس از پوشیدن پیراهن لئو مسی سر باز زد و به مدیران اعلام کرد ترجیح می‌دهد شماره 14 را به تن کند.

اسپورت در این گزارش اشاره می‌کند که دلیل رد کردن پیراهن شماره 10 توسط ژوائو مسائل مخلتفی بوده است. فلیکس از یک طرف می‌داند این پیراهن برای هواداران بارسا چه اهمیتی دارد و از این گذشته در صورت به تن کردن پیراهن شماره 10 بارسا در دنیای فوتبال همه او را با دوران اوج لئو مسی مقایسه خواهند کرد. ژوائو نمی‌خواست به محض پیوستن به بارسا با چنین بار سنگینی مواجه شود.

اما در کنار این ژوائو نمی‌داند تابستان آینده چه رخ می‌دهد و آیا او در بارسا خواهد ماند یا مجبور است به اتلتیکو مادرید برگردد. فلیکس نمی‌خواهد پیراهن افسانه‌ای بارسا را تنها برای یک فصل به تن کند تا در صورت جدایی در تابستان آینده با او به عنوان یک خائن برخورد شود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی