|

اصرار مادرم بود که به النصر بیایم!

مانه از هم‌تیمی‌اش کریستیانو رونالدو به عنوان افسانه یاد کرده و می‌گوید مادرش از او خواسته به پیشنهاد این باشگاه عربستانی پاسخ مثبت بدهد.

لینک کوتاه کپی شد

سادیو مانه، ستاره سنگالی النصر، از هم‌تیمی‌اش کریستیانو رونالدو به عنوان افسانه یاد کرده و می‌گوید مادرش از او خواسته به پیشنهاد این باشگاه عربستانی پاسخ مثبت بدهد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه، سادیو مانه از جمله ستاره‌های بزرگ فوتبال دنیا است که امسال تابستان راهی فوتبال عربستان شدند. او به النصر پیوست که چند ماه قبل با جذب کریستیانو رونالدو پیشتاز جذب ستاره‌های بزرگ بود. مانه در یک مصاحبه به ستایش از ستاره بزرگ هم‌تیمی‌اش پرداخت.

مانه در این مصاحبه گفت: "رونالدو افسانه است. کریس بیرون از زمین فوتبال هم آدم شریفی است. صادقانه بگویم از اینکه با او همبازی هستم خیلی خیلی خوشحالم".

ستاره سنگالی درباره تصمیمش برای انتقال به فوتبال عربستان و پیوستن به النصر گفت: "همه چیز در مسیر خوبی پیش می‌رود. انتقال من تا حدودی آنی اتفاق افتاد ولی فوتبال همین است. ما معتقدیم اتفاق خوبی بود که به عربستان بیایم و بازیکن النصر بشوم. مهم این است که در حال حاضر هر هفته بازی می‌کنم و خوشحالم و هر روز بهتر می‌شوم. مگر مهم‌تر از این داریم؟ دوباره می‌گویم از حضور در اینجا خوشحالم. لیگ عربستان تورنمنت خوبی است و ستاره‌های زیادی در آن هستند. این لیگ با قدم‌های استوار در مسیر پیشرفت حرکت می‌کند".

مانه در ادامه درباره نقش خانواده و به خصوص مادرش در انتقال او به عربستان گفت: "خانواده‌ام چون عربستان یک کشور مسلمان است من را برای انتقال به النصر تشویق کردم. مادرم خیلی خوشحال بود و اصرار داشت که النصر را انتخاب کنم".

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها