|

چه کسانی کاندیدای بهترین بازیکن ماه آسیا شدند

AFC

ماشین گلزنی و ستاره النصر یعنی کریستیانو رونالدو پس از هت تریک در دیدار ماه گذشته مقابل الفتح و دو گلی که برابر الشباب به ثمر رساند.

لینک کوتاه کپی شد

وب سایت رسمی AFC، نامزدهای کسب عنوان بهترین بازیکن ماه آگوست در غرب آسیا را اعلام کرد. در گزارش وب سایت رسمی AFC آمده است: با شروع فصل جدید، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا با مجموعه‌ای از نظرسنجی‌های انتخاب بهترین بازیکن ماه منطقه غرب آسیا بازگشته است که در آن مهم‌ترین بازیکنانی که در باشگاه یا تیم ملی خود موفق ظاهر شده‌اند را با خوانندگان مرور می‌کنیم.

به گزارش«شایانیوز» و به نقل از ورزش سه، این همه پرسی به صورت ماهانه برگزار می‌شود که افراد بر اساس معیارهای زیادی که مهم‌ترین آن نقش بازیکن در تأثیرگذاری روی موفقیت تیم است، انتخاب می‌شوند. این اثرگذاری شامل گلزنی، پاس گل، موفقیت تیمی است که اهمیت مسابقات برگزار شده در سطح باشگاهی و ملی نیز در این انتخاب دخیل است.

برای ماه آگوست، این نفرات انتخاب شده‌اند: کریستیانو رونالدو (النصر عربستان)، عبدالرزاق حمدالله (الاتحاد عربستان)، روبرتو فیرمینو (الاهلی عربستان)، یوسف نیاکاتی (بنی یاس امارات)، یاسین ابراهیمی (الغرافه قطر)، أنس العوضات (الوحدت اردن)، حمزة عیسى (ثقافی طولکرم فلسطین) و الحاج مالک (الأنصار لبنان).

در ادامه نیز وب سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا درخصوص رونالدو نوشته است: ماشین گلزنی و ستاره  النصر یعنی کریستیانو رونالدو  پس از هت تریک در دیدار ماه گذشته مقابل الفتح و دو گلی که برابر الشباب به ثمر رساند، در حال حاضر با 6 گل زده در صدر رده بندی بهترین گلزنان لیگ عربستان قرار دارد. او تیمش را برای قهرمانی در مسابقات قهرمانی باشگاه‌های عربی (جام ملک سلمان) هدایت کرد و در بازی فینال دو گل به الهلال زد.

سایت AFC درباره فیرمینو نیز آورده است: پس از عدم حصول نتیجه در فصل قبل، تیم الاهلی در این فصل از لیگ عربستان به شکلی متفاوت ظاهر شد و ستاره‌های بین المللی زیادی به این باشگاه اضافه شدند، از جمله روبرتو فیرمینو برزیلی که 3 گل در ماه آگوست به ثمر رساند. فیرمینو در دیدار هفته اول مقابل الحزم و همچنین در بسیاری از گل‌های دیگر این تیم نقش بسزایی داشت.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی