|

به این دلیل به گل پرسپولیس اعتراض نشد

پرسپولیس

در جریان بازی نمی‌شد فهمید که گل پرسپولیس آفساید است به همین دلیل به داوری اعتراض نکردیم

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از ورزش سه؛ محمد قریشی، مدافع ذوب آهن می‌گوید تیم‌شان برای شکست دادن پرسپولیس به زمین رفته بود. 

 محمد قریشی که یکی از بازیکنان تاثیرگذار خط دفاعی ذوب آهن در این هفته بود راجع به بازی تیمش مقابل پرسپولیس گفت: ما در طول هفته خیلی خوب پرسپولیس را آنالیز کرده بودیم و آقای ربیعی تمرینات را متناسب با بازی چیده بود. در طول هفته کاملا آماده بودیم و توانستیم بازی خوبی ارائه بدهیم. درست است که گل ما روی اتفاق و گل به خودی بود اما خیلی خوب بازی کردیم.

مدافع ذوب در خصوص گل پرسپولیس گفت: در جریان بازی نمی‌شد فهمید که گل پرسپولیس آفساید است به همین دلیل به داوری اعتراض نکردیم ولی گل آنها خیلی آفساید بود. نه پنجاه پنجاه بود و نه دید داور کور بود. اشتباهات داوری هست و تا VAR نیاید ادامه دارد.

قریشی در خصوص اوت‌های بلندش گفت: من از نونهالان این نوع اوت انداختن را یاد گرفتم و با آن تا جایی که می‌شود به تیم کمک می‌کنم

او در مورد بازی مقابل تیم‌های بزرگ گفت: معمولا استقلال و پرسپولیس و سپاهان بیشتر هزینه می‌کنند و جایگاه‌شان فرق می‌کند به همین دلیل تیم‌های دیگر مقابل آنها انگیزه بالایی دارند. اما به طور حرفه‌ای همه بازی‌ها مهم است و در لیگ تیم ضعیف یا قوی نداریم و همه تیم‌ها خوب شده‌اند و فوتبال سخت‌تر شده است. هر تیمی که با اشتباه کمتری بازی کند، نتیجه می‌گیرد‌.

او در مورد بازی پرسپولیس افزود: ما صد در صد برنامه‌مان برای بردن بود. گل ما از روی اشتباهات آنها بود و گل پرسپولیس از روی اشتباه داوری ولی در کل سبک بازی ما طوری بود که می‌توانستیم برنده بازی باشیم.

او در پایان راجع به کادرفنی جدید ذوب آهن گفت: از کادرفنی قبلی و آقای تارتار تشکر می‌کنم که دو سال زحمت کشیدند. امسال آقای ربیعی با یک باور جدید آمدند. تیم ما امسال خیلی جوان است و ما بازی به بازی بهتر می‌شویم تا بتوانیم ذوب آهن را به جایگاه واقعی‌اش برسانیم‌.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی