|

خانواده های سلطنتی

داستان هایی عاشقانه در مورد چگونگی دیدار زوج های سلطنتی

در اینجا می توانید با داستان های عاشقانه معروف ترین زوج های سلطنتی بیشتر آشنا شوید.

لینک کوتاه کپی شد

بیشتر ما زمانی که به زندگی خانواده های سلطنتی فکر می کنیم، بر این تصور هستیم که لحظات آنها به خصوص در رابطه با زوج های سطلنتی، تنها در رقص و شادی و ثروت و آنچه که ما آنرا خوشبختی محض می دانیم خلاصه شده، اما واقعیت این است که این خوشبختی مطلق را تنها در افسانه های کودکانه می توانیم پیدا کنیم و باید بدانیم که بسیاری از زوج های سلطنتی نیز، با وجود امکانات و رفاه زیادشان، سختی های زیادی در رسیدن به یکدیگر را متحمل شده اند و در مسیرشان با موانعی زیادی نیز برخورد داشته اند. به علاوه شاید ابراز عشق برای بسیاری از آنها کار آسانی به نظر برسد اما این یک قاعده کلی برای تمام خانواده های سلطنتی نیست. در اینجا داستان های عاشقانه و چگونی آشنایی بعضی از این زوج های سلطنتی را بازگو می کنیم. 

1397022316284879414130794

1. پرنس ویلیام و کیت میدلتون 

این زوج شاخص خانواده سلطنتی، یکدیگر را در سال 2021 ملاقات کردند و آن زمانی بود که هردوی آنان دانشجوی دانشگاه سنت اندروز در اسکاتلند بودند اما گفته شده که آنها تا سال 2003 هیچ گونه معاشرت و ارتباط خاصی با یکدیگر نداشتند. اما ازآن سال به بعد، آنها به یکدیگر علاقه مند شدند و رسانه های اجتماعی نیز با وجود علنی نشدن ارتباطشان، آنها را به نوعی زن و شهور می داستند! 

به همین خاطر، جدایی کوتاه مدت این زوج در سال 2007، بازتاب بسیار زیادی در مطبوعات داشت اما در سال 2008، مجددا به یکدیگر نزدیک شدند و بار دیگر در تمام مکان های عمومی در کنار یکدیگر دیده شدند. این زوج در حقیقت همانند هر زوج دیگری اختلافات بسیاری با یکدیگر داشتند اما سرانجام در سال 2010، این اختلافات را کنار گذاشته و به طور علنی نامزدی خود را اعلام کردند و در 29 آوریل سال 2011 نیز مراسم باشکوه عروسی خود را برگزار کردند و به ترتیب در سال 2013، 2015 و 2018 صاحب فرزندانی به نام های جورج، شارلوت و لوئیس شدند. 

mgnkemrb35ck

2. پرنس هری و مگان مارکل 

پرنس هری، کوچکترین فرزند چارلز و دایانا، به هنگام دیدار با مگان مارکل، عشق واقعی خود را پیدا کرد و با وجود تمام مخالفت های خانواده اش تصمیم گرفت تا هر کاری را برای ماندن در کنار مگان انجام دهد. آنها در سال 2016، توسط دوستی که هویتش تا امروز نیز ناشناختهباقی مانده، به طور پنهانی یک قرار ملاقات را ترتیب دادند و بعد ها نیز مگان اعتراف کرد که آنها بسیاری از دیدار های خود را به صورت مخفیانه و پنهانی انجام می دادند. آنها در ظئلهمین قرار های عاشقانه و مخفی عادت داشتند تا به مکان های عجیبی همانند آکسفوردشایر، کاخ کنزینگتون و در بعضی اوقات نیز به تورنتو سفر کنند. آنها سرانجام در 18 می سال 2018، با یکدیگر ازدواج و زندگی عاشقانه خود را با وجود تمام سختی ها و موانع آغاز کردند. 

alalam_636080888197078664_25f_4x3

3. پرنس چارلز و پرنسس دایانا 

گفته شده که پرنس چارلز در سال 1977، در زمانی که تنها 16 سال داشت با لیدی دایانا اسپنسر آشنا شد. در آن زمان چارلز به هیچ وجه علاقه ای به دایانا نداشت. اما به تدریج با بزرگتر شدن و آشنایی بیشترش با این زن زیبا، به او علاقه مند شد و در سال 1980 او را به خانواده خود معرفی کرد و پس از جلب رضایت خانواده اش در سال 1981 از او خواستگاری کرد و مراسم عروسی شان نیز در همان سال در کلیسای جامع سنت پل با حضور 750 میلیون نفر مهمان، برگزار شد. 

Queen-Elizabeth-Weeding-1947

4. ملکه الیزابت و پرنس فیلیپ

 الیزابت تنها 8سال داشت که در عروسی پرنس جورج، با شاهزاده فیلیپ آشنا شد اما جالب این جا است که در آن زمان هیچ یک از آنها نمی داسنتند که قرار است یک مسیر طولانی و مشترک را با یکدیگر طی کنند. آنها پنج سال بعد از آن مراسم دوباره با یکدیگر مواجه شدند و پس از آن نیز نامه هایی را با همدیگر رد و بدل کردند. شاهزاده فیلیپ در همان زمان از پدرش خواست تا دست او را در دست الیزابت بگذارد و پدرش نیز با این موضوع موافقت کرد اما از او خواست تا 21 سالگی الیزابت صبر کند. آنها سرانجام در 20 نوامبر سال 1947 در وست مینستر با یکدیگر ازدواج کردند و در سال 1952 نیز الیزابت به عنوان ملکه انگلیس انتخاب شد. همچنین این زوج به ترتیب در سال های 1948، 1950، 1960 و 1964 صاحب فرزندانی به نام های چارلز، آن، اندرو و ادوارد شدند. 

منبع: Bright Side

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها