|

افشاگری سارا و نیکا درباره مهاجرت به سوئد + ویدیو

سارا و نیکا فرقانی اصل ساکن سوئد هستند. سارا و نیکا فرقانی اصل این دو خواهر بازیگر هنوز یکسال نشده بود که وارد عرصه هنر شدند و با سریال…

لینک کوتاه کپی شد
شایانیوز/ سارا و نیکا فرقانی در لایو اینستاگرام دلیل مهاجرتشان را فاش کرد، ما 5 سال سوئد زندگی میکنیم و به خاطر پایتخت به ایران میایم ما در واقع همیشه همینجا زندگی میکنیم. درادامه شما می توانید این لایو را در زیر متن مشاهده کنید:

بیوگرافی

  • نام: سارا و نیکا
  • نام خانوادگی: فرقانی اصل
  • تاریخ تولد: 1383/5/8
  • محل تولد: تهران
  • محل سکونت: سوئد

تمامی رویداد ها مهم روز را از سایت شایانیوز دنبال کنید.

سارا و نیکا فرقانی اصل متولد 8 مرداد 1383 در تهران و ساکن سوئد هستند. این دو خواهر بازیگر هنوز یکسال نشده بود که وارد عرصه هنر شدند و با سریال پایتخت به شهرت رسیدند، در حال حاضر در سوئد زندگی میکنند، نیکا یک دقیقه از سارا بزرگتر است. اولین تجربه حضور هنری سارا و نیکا به سریال دوباره زندگی به کارگردانی نادر مقدس در سال 1384 بر میگردد که 9 ماه بودند و در آن سریال نقش دو خواهر را ایفا می کردند که در کودکی از یکدیگر جدا شده بودند و یکی در خانواده ای ثروتمند و دیگری در خانواده مذهبی بود.

افشاگری سارا و نیکا درباره مهاجرت به سوئد + ویدیو

نحوه ورود به پایتخت

آقای رسول حاتمی بر اساس شناختی که از این خانواده در سریال دوباره زندگی داشت آنها را برای بازی در سریال پایتخت به سیروس مقدم معرفی کرد و پس از تست دادن در دفتر برزو نیک نژاد (فیلمنامه نویس) برای نقش دوقلوهای پایتخت انتخاب شدند.

افشاگری سارا و نیکا درباره مهاجرت به سوئد + ویدیو

علایق سارا و نیکا فرقانی

سارا و نیکا در مصاحبه های گوناگونی که با رسانه ها داشتند همواره در پاسخ به این سوال که علاقه ای به بازیگری دارند پاسخ داده اند در حال حاضر هنوز تصمیمی نگرفته اند و دوست دارند درس خواندن را ادامه دهند. نیکا به دامپزشکی علاقه زیادی دارد و عکس های زیادی از سارا و نیکا در کنار های سگ های مختلف منتشر شده است .

افشاگری سارا و نیکا درباره مهاجرت به سوئد + ویدیو

شهرت

سری اول سریال پایتخت در نوروز 90 از شبکه یک پخش شد، کم کم با فصل های دو - سه و چهارم این بچه ها دیده شدند و به شهرت رسیدند، تنها تجربه جدی این دو خواهر با پایتخت بود. در این سریال سارا و نیکی نقش فرزندان نقی معمولی را بازی می کنند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها