|

ادعای افشاگری رامین رضاییان و رابطه پنهانی 5 ساله!

ظاهرا علت افشاگری در مورد رامین رضاییان توسط آماندا شکست عشقی بوده است. آماندا؛ مربی بدنساز و ورزشکار است و در صنعت مدلینگ نیز سوابقی دارد.

لینک کوتاه کپی شد

سایت ایران پاتوق در مورد آنچه در فضای مجازی تحت عنوان ادعای افشاگری رامین رضاییان مطرح شده است نوشت: اخیرا متاسفانه بعضی فوتبالیست ها و ورزشکاران ایرانی با بی اخلاقی با دخترهای ایرانی و خارجی رابطه ایجاد می کنند، طوریکه روابط غیرمتعارف و جنسی نیز برخی از این بازیکنان ایرانی مثل رضاییان با دخترهای جوان تشکیل می دهند.

در آخرین اتفاقی که افتاده دوست دختر رامین رضاییان کلیپی از خودش انتشار داده که در این ویدیو این‌چنین می گوید: «حدود ۵ سالی است که با هم رابطه داریم، چند شب درمیان برای خاطر من با هواپیما پرواز کرده و میاد باهم می خوابیم …. رامین همیشه آمپرش میزنه بالا و همش داغه».

در پایان کلیپ کاملا او را لو داده که عکس ها و فیلم‌های رابطشون که چت های غیر اخلاقی کرده بودند را نشان داد.

رامین رضاییان همواره یکی از پرحاشیه‌ترین بازیکنان فوتبال ایران بوده است. رضاییان که پس از پایان لیگ پانزدهم و به پشتوانه حضور در ترکیب اصلی تیم ملی جواب تلفن هیچ‌کس را نداد و راهی ریزاسپور ترکیه شد و بعد از آنهم حواشی زیادی داشت.

ادعای افشاگری رامین رضاییان و رابطه پنهانی 5 ساله!

روابط رامین رضاییان

همچنین سایت کولاگ زمینه اشفاگری جدید در مورد رامیین رضاییان فرضیاتی را مطرح کرد: به تازگی چت ها و گفتگوهایی توسط زنی به نام آماندا در فضای مجازی منتشر شده که مدعی شده صحبت های عاشقانه او و رامین رضاییان ملی پوش تیم ملی ایران است!

آماندا ۲۶ ساله، یک دو رگه ایرانی اتریشی است. او مدعی شده ۶ سال با رامین رضاییان در ارتباط بوده است! آماندا در ویدیویی مدعی شده که رامین قرار بوده با او ازدواج کند اما در خلال این ۶ سال با دختران زیادی از جمله دوستان وی ارتباط برقرار کرده است. ظاهرا علت افشاگری آماندا شکست عشقی بوده که از رامین رضاییان خورده است. آماندا؛ مربی بدنساز و ورزشکار است و در صنعت مدلینگ نیز سوابقی دارد. او البته والدین ایرانی-اتریشی دارد اما بزرگ شده آمریکاست.

سایت ایران پاتوق همچنین روایتی از رابطه های رامیین رضاییان منتشر کرده است: استرلا نوری بازیگر و مدل مدتی است که با رضائیان ، هافبک تیم ملی ایران رابطه عاشقانه دارد، استرلا از والدینی ایرانی در سوئد به دنیا آمد. او وقتی ۸ سال داشت همراه والدینش به آمریکا رفت و در آنجا ماندگار شد…

شروینا دختری دیگر است که با رضائیان رابطه داشته که عکس او را در زیر مشاهده می کنید.

بیوگرافی رامین رضاییان

رامین رضاییان فوتبال خود را سال ۱۳۸۱ در باشگاه شهرداری ساری شروع کرد و در سال ۱۳۸۷ به تیم جوانان شن‎سای تهران پیوست. او پس از یک سال اولین قرارداد حرفه‌ای خود را به امضا رساند و ۴ فصل برای تیم صبای قم بازی کرد. او در ۹۸ بازی برای این تیم به میدان رفت و ۷ گل نیز به ثمر رساند.

رضاییان در سال ۱۳۹۲ طی قراردادی دوساله به تیم راه‌آهن رفت و ۵۴ بازی رسمی برای باشگاه فوتبال راه‌آهن انجام داده و ۱۱ گل نیز در طول حضورش در این تیم به ثمر رساند. او در فصل آخر حضور خود در تیم راه‌آهن چند بازی خوب از خود به نمایش گذاشت و توانست نظر کارلوس کیروش را جلب کند و به تیم ملی دعوت شد. وی در همان فصل چهاردهم به‌عنوان گل زن‌ترین مدافع لیگ برتر شناخته شد.

ادعای افشاگری رامین رضاییان و رابطه پنهانی 5 ساله!

رامین رضاییان در ۹ دی ۱۳۹۳ توسط کارلوس کی‎روش به ترکیب تیم ملی ایران در جام ملت‌های آسیا دعوت شد. او اولین بازی ملی خود را در تاریخ ۱۴ دی ۱۳۹۳ در برابر عراق انجام داد. وی اولین گل ملی خود را در تاریخ ۲۶ آبان ۱۳۹۴ در پیروزی برابر گوآم به ثمر رساند و این بازی با برتری ۶ بر ۰ ایران به پایان رسید.

رضاییان همچنین در ترکیب تیم ملی برای بازی‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه حضور داشت و در چند بازی به میدان رفت.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها