|

میگن سرباز یه خشن زُمخت میاد به ذهنت؟ خو این خانومای جذاب ارتشی ببین چشات چارتا شه!

beautiful women in military

در گزارش تصویری امروز، در مورد زنان نظامی صحبت خواهیم کرد که در جنگ شرکت کرده‌اند و برای همیشه نگرش نسبت به ضعیف بودن زنان را تغییر داده‌ان…

لینک کوتاه کپی شد
3

شایانیوز- امروزه زنان در اکثر کشورها می توانند اغلب مناصب و مسئولیت های نظامی را به عهده بگیرند و دوشادوش مردان به وظایف خود عمل کنند. زنان و دختران نظامی حتی به مأموریت های مختلف در نقاط دنیا اعزام می شوند طی سال های اخیر، میزان به کارگیری زنان در ارتش کشورهای مختلف به شدت افزایش یافته است، نیروی زن معمولاً به طور قابل توجهی از نظر جسمی قوی تر و نترس تر از همتایان مرد خود هستند. اما بسیاری از زنان واقعا قابل تحسین هستند، لی آن هستر، گروهبان کریستن گریست و سرهنگ دوم دایانا ویلیامز، سه زنی که داستان‌هایشان نه تنها باعث شگفتی بسیاری از مردم شد، بلکه الهام بخش هزاران دختر برای پیوستن به ارتش و شکستن موانع جنسیتی در همه جا بود.

صحبت های زیادی وجود دارد که ارتش در شرف تبدیل شدن به یک خدمت تمام زنانه است. اگرچه زنان از زمان جنگ جهانی دوم بخشی از ارتش بوده‌اند ولی اکنون بطور کامل در ماموریت ها و جنگ ها حضور دارند. در گزارش تصویری امروز، در مورد زنان نظامی صحبت خواهیم کرد که در جنگ شرکت کرده‌اند و برای همیشه نگرش نسبت به ضعیف بودن زنان را تغییر داده‌اند.

آماندا گرین

آماندا گرین یک نیروی ارتش زن و همچنین یک خلبان جنگنده است. او به عنوان ستوان در نیروی هوایی ایالات متحده خدمت کرده است.گرین با اقدامات خود به یک سخنگوی ملی برای زنان در ارتش و الگویی برای دیگران تبدیل شده است.

زنان ارتشی

زنان ارتشی

زنان ارتشی

3920d0d74c39ea86de1a3111bfabe6d1

​ زنان ارتشی

​ زنان ارتش

میشل مارتینز 

میشل مارتینز در نیروی دریایی ایالات متحده خدمت می کند و در حال حاضر در سن دیگو مستقر است که به سربازان آموزش می‌دهد. میشل یکی از برترین سربازان زن است.میشل در برخی از ماموریت های سخت در مناطق جنگی حضور داشته و به خاطر شجاعتش یکی از برجسته ترین سربازان زن در ارتش مدرن امروزی است.

زنان ارتشی

زنان ارتشی

زنان ارتشی

زنان ارتشی

میشل یانگ

 میشل یانگ در گارد ملی ارتش از 18 سالگی برای ایالات متحده آمریکا جنگیده و در نبرد تن به تن متخصص است. وبلاگ نظامی او - Michelle's Military Stuff - که برنده جایزه شده و توسط بیش از 500000 نفر در بیش از 130 کشور خوانده شده است. میشل یانگ یکی از قوی‌ترین سربازان زن در دنیای امروز و در مریلند به دنیا آمده است.

زنان ارتشی

زنان ارتشی

زنان ارتشی

زنان ارتشی

زنان ارتشی

زنان ارتشی

زنان ارتشی

سیدنی دیویس

 سیدنی دیویس یک زن نظامی در نیروی هوایی است که در یک ماموریت مورد اصابت گلوله قرار گرفت و بعداز آن با کارکنان گروه عملیات مشترک در پایگاه هوایی بگرام افغانستان و واحدهای K2 و 4-42 هوانوردی خدمت کرده است. هنگامی که او به ایالات متحده بازگشت، به درجه گروهبان ستاد ارتقا یافت.

زن ارتشی

​ زنان ارتشی

زن ارتشی

زن ارتشی

41731496_7727457

زن ارتشی

میگان میشل

 یک سرباز ارتش ایالات متحده است که اخیراً مدال ستاره برنز را برای خدمات خود در افغانستان دریافت کرده است. میشل در سال 2013 به ارتش پیوست و در حال حاضر در فورت براگ، کارولینای شمالی مستقر است. او اخیراً مدال ستاره برنز را برای خنثی کردن یک بمب دست ساز در حین انجام ماموریت در زمستان سال گذشته در افغانستان دریافت کرد.میشل یک پزشک رزمی در لشکر کوهستانی است.

MM1

CJ3

 

b09fa84fbf9435d844cbdbc3de2387cf

برای اینکه از اتفاقات جذاب و شگفت انگیز جهان جا نمونین، اتاق عکس شایانیوز را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی