|

ریحانه پارسا با انتشار عکس های عریانش 500k فالوور گرفت!

ریحانه پارسا با منتشر کردن عکس های عریانش در عرض یک هفته 500 هزار فالوور را جذب خود کرد.

لینک کوتاه کپی شد

ریحانه پارسا بازیگر ایرانی که به ترکیه مهاجرت کرده و عکس های مبتذل و پورنی می گذارد این بار کاملا لخت شد. ریحانه پارسا عکسی در صفحه رسمی اینستاگرامش منتشر کرد که این عکس متفاوت تر از عکس های دیگر است و کاملا ریحانه به سیم آخر زده و قصد دارد که یک پورن استار شود. تحلیلگران می گویند: ریحانه پارسا در مدت یک هفته با منتشر کردن عکس های عریانش 500 هزار کاربر را جذب خود کرد.

به دلیل شئونات اسلامی از منتشر کردن عکس ریحانه پارسا معذوریم.

reyhaneparsaj_1617836596

ریحانه پارسا با منتشر کردن این عکس ها چه از طریق تبلیغات چه از طریق سایت شرطبندی در آمد های نجومی ای را کسب می کند. 

ریحانه پارسا بازیگر مطرح تلویزیون و سینما کشورمان است. ریحانه پارسا بازیگر نام آشنای ایران پس از خروج از ایران حواشی زیادی را به همراه داشت. ریحانه پارسا عکسی از خود در حال در آوردن شلوارش منتشر کرد.

ریحانه پارسا پس از خروج از ایران در کانون حاشیه ها قرار گرفت، اظهارات ریحانه پارسا درباره مشکلاتی که داخل ایران برایش به وجود آورده اند و یا راتباطش با پویان مختاری و کشف حجابش ریحانه پارسا را سرزبان ها انداخت.

reyhaneparsaj_1618228830

طبق شواهد ریحانه پارسا با یک برنامه از پیش تعیین شده کار خود را پیش برد ،اما این بازیگر سابق تلویزیون وسینما که همیشه به دنبال حاشیه سازی بوده است تیر آخر را چند روز پیش زد و اعلام کرد قصد دارد اقدام به کارهای خلاف عرف بزند.

ریحانه پارسا پس از این اظهارات جدید که در استوری اینستاگرام خود منتشر کرده بود پستی عجیب گذاشت، در این پست او عکسی برهنه از خودش منتشر کرد.

اما این پایان ماجرا نبود و ریحانه پارسا تمامی عکس های خود به خصوص عکس های قدیمی و همان عکس های برهنه اش را پاک کرد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها