|

عکس بی حجابی مهناز افشار و خانواده اش در استانبول!

مهناز افشار تصویری از خود و خانواده اش در شهر استانبول ترکیه منتشر کرد.

لینک کوتاه کپی شد

مهناز افشار بازیگر سینما که به آلمان مهاجرت کرده تصویری از خود در کنار خانواده اش در استانبول ترکیه منتشر کرد و نوشت: خانواده یعنی همه چیز

مهناز افشار در کنار خانواده اش

چرا مهناز افشار به ایران نمی آید؟

تصویری که مهناز افشار از خانواده اش منتشر کرد این پرسش را به ذهن می آورد که چرا مهناز افشار برای دیدن خانواده اش به ترکیه رفته و آیا او مشکلی برای حضور در ایران دارد؟

نباید فراموش کرد که عدم بازگشت مهناز افشار در سال‌های اخیر دلایل قضائی داشت. شکایتی که بر اثر واکنش او به یک شایعه اتفاق افتاد. در این رابطه سید غفار دریاباری به خاطر بازنشر یک توئیت از صفحه‌ای تقلبی که با عکس او ساخته شده بود از مهناز افشار شکایت کرده بود.

مهناز افشار و دریاباریمهناز افشار آن زمان توئیت مشکوک منسوب به صادق حجازی درباره جهاد نکاح دختران ایرانی با اعضای حشدالشعبی را ریتوییت کرد، توئیتی که با تصویر سید غفار دریاباری منتشر شده بود.

البته در نهایت این روحانی پس از گذشت یک سال خبر داد که شکایت خود را پس گرفته است.

او گفته بود که این خانم بازیگر در صفحه شخصی خود بابت انتشار متن بسیار زننده که در مورد زنان ایرانی نوشته شده بود از من عذرخواهی کرد و با توجه به نگرانی مادر مهناز افشار، از پیگیری شکایت خود صرف نظر کردم.

 

احتمال بازگشت مهناز افشار وجود دارد؟

توئیت‌ها و پُست‌های اخیر مهناز افشار بیش از هر زمان دیگری نشان از تمایل او برای بازگشت به ایران دارد. او در توئیتی که در صفحه اش سنجاق شده، نوشت: «میپرسید کجا ایستادی! سمت ایران ایستاده است. سمت کسی که وجب به وجب خاک وطن و همه مردمش، بخشی از تن و روحش باشه! سمت کسی که چشم دل سیر باشه و سربلندی ایران رو بخواد نه فلاکت و بدبختی! سمت کسی که عدالت و صداقت رو از لای دروغ بی عدالتی بیرون بکشه؛ و برای مردم شادی و غرور بیاره سمت حقیقت.»

او پیش از این هم در مورد سالروز آزادسازی خرمشهر توئیت زده بود. علاوه بر آن از روند واکسیناسیون در ایران تعریف و تمجید کرده است. البته در مقابل او از قرارداد ایران و چین انتقاد می‌کند و برای آزادی و وضعیت برخی زندانیان توئیت می‌زند.

مهناز افشار با اینکه او در طول سال‌های اخیر تلاش کرده که حجاب خود را هر چند نصف و نیمه حفظ کند، اما از سویی دیگر از همکاری با پرشیاز گات‌تلنت و ابراهیم حامدی هم ابایی نداشت.
 
مهناز افشار در گات تلنت

با این وجود به نظر می‌رسد که مهناز افشار با رفتار‌هایی متناقض می‌خواهد دو طرف موضوع را با هم حفظ کند. هم با عدم عبور از خط قرمز‌ها راه بازگشت خود به ایران را باز بگذارد و هم فیلم‌های باقیمانده در حال اکرانش را از خطر توقیف حفظ کند.
  • علی محمد زاده ارسالی در

    علت زلزله تبریز را الان فهمیدم من نمیدانستم دراستانبول موی سر مهناز افشار و خانواده اش بیرون مانده ودیده شده است

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها