|

شگفتی های حیات وحش؛ پلنگ عصبانی به آهو خیلی وحشیانه شبیخون زد که نبینی باختی!

در ویدیو امروز حیات وحش ما پلنگ درنده رو می بینید که به آهو بدبخت حمله میکنه دردناک.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- احتمالا اگر از افرادی نباشید که روحیه لطیفی دارند، حیات‌‌ وحش یکی از مضوعات جذاب برای شما می تواند باشد. بزرگترین کمپانی های مستند سازی هر ساله بودجه بسیار زیادی را در حوزه حیات وحش خرج می کنند تا لحظه هایی را ثبت کنند که قلب شما را به طپش بیاندازد.

پلنگ جانوری بسیار درنده و چابک است که به علت مهارت بالا در شکار و ظاهر زیبا در میان گوشتخواران شهرت زیادی دارد. پلنگ در تمام آفریقای سیاه و جنوب آسیا وجود دارد که خلاف سایر گربه سانان بیشتر زمان ها روی شاخه های درختان دیده می شود. اندازه پلنگ میان 100 تا 190 سانتی متر و وزن پلنگ بین 30 تا 90 کیلوگرم است. پلنگ ایرانی بزرگ ترین زیر گونه پلنگ در دنیا محسوب میشه. پلنگ ها معمولاً به دنبال شکار حیوانات سم دار مانند بزکوهی، آهو، گوزن، ایمپالا، گراز و دیگر پستانداران می روند.

آهو یا همون غزال به عنوان جانورانی چابک در طبیعت شناخته می‌شوند. آن‌ها می‌توانند ناگهانی سرعت خود را به 97 کیلومتردر ساعت برساند و یا زمان دویدن سرعت خود را در 48 کیلومتر در ساعت نگه دارد. غزال‌ها اندام کوچکی دارند. بلندی قد بیشتر آن‌ها تا شانه، بین 60 تا 110 سانتی‌متر است.

اگر به اتفاقات خارق العاده ای که در طبیعت و در میان حیوانات رخ میدهد علاقه دارید صفحه حیات وحش ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی