|

شگفتی های حیات وحش؛ شیر عصبانی گردن زرافه غول پیکر رو از پشت گرفت و تیکه کرد!

در این ویدیو شیر وحشی رو می بینید که زرافه عظیم رو خیلی حرفه ای شکار میکنه.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- شکار، جنگیدن برای بقا، ادامه نسل و... خیلی از اتفاقات جذاب دیگر، مختص دنیای حیات وحش هست. دنیایی بی رحم که موجودات قوی تر همواره در آن پیروز هستند. کی از لحظه های جذاب این در این دنیای خاص، لحظه های شکار کردن و یا شکار شدن حیوانات هست. با ما همراه باشید تا یکی از این صحنه های جذاب رو ببینید.

شیر ها در دسته گربه سانان بزرگ قرار می گیرند. شیرهای وحشی همیشه با گله خود زندگی می کنند و در هر گله هر شیر وظیفه خاص خودش را دارد. شیرها اغلب به شکار گورخر، گاومیش، زرافه، گزار، بوفالو علاقه زیادی دارند. نکته جالب در مورد شیر ها این است که هرگز به سراغ لاشه یک حیوان مرده نمی روند! شیرها به صورت اجتماعی زندگی می کنند. در زندگی اجتماعی هر یک از اعضای گله وظیفه معینی دارد. همین خصوصیات و زندگی اجتماعی سبب می شود که شیر بتواند همچنان بر سر مقام خود به عنوان سلطان جنگل باقی بماند.

زرافه جانوری است با قدی بسیار بلند به رنگ زرد با خال هایی تیره. قد این حیوان به بیشتر از شش متر رسیده و وزن آن نیز برای نر ها 1600 کیلو ماده ها 830 کیلو است. محل زندگی این حیوان کشور های آفریقایی هست. در جنگل ها، دشت ها و مناطقی که دارای ارتفاع هستند، می توانید این حیوان را مشاهده کنید.

اگر به اتفاقات خارق العاده ای که در طبیعت و در میان حیوانات رخ میدهد علاقه دارید صفحه حیات وحش ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی