|

سیامک نعمتی کاپیتان پرسپولیس شد!

در حالی که سیدجلال و عالیشاه در ترکیب اصلی دیدار دوستانه پرسپولیس قرار داشتند اما نعمتی به عنوان کاپیتان قرعه‌کشی پیش از بازی را انجام داد.

لینک کوتاه کپی شد

تیم پرسپولیس در دیداری تدارکاتی به مصاف تیم‌ امیدهای این باشگاه رفت و در نهایت با نتیجه 5 بر صفر به برتری رسید.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی، در این دیدار نفرات زیر به میدان رفتند:

حامد لک (۴۶- بوژیدار رادوشویچ)، سیدجلال حسینی (۶۰- علیرضا ابراهیمی) فرشاد فرجی (۶۰- علی نعمتی) سیامک نعمتی (۶۰- مهدی شیری) سعید آقایی، محمد شریفی، رضا اسدی (۵۵- رضا دهقانی)، امید عالیشاه (۸۰- علی جودکی) احسان پهلوان، مهدی عبدی (۷۰- مهدی مهدی‌خانی) و عیسی آل کثیر (۷۰- حامد پاکدل) بازیکنانی بودند که با نظر یحیی گل‌محمدی در ترکیب سرخ‌‍ پوشان قرار گرفتند.

امید عالیشاه (۷) و علی جودکی (۸۲) مهدی مهدی‌خانی (۸۴ و ۸۷) مهدی شیری (۹۰- پنالتی) برای شاگردان یحیی گل‌محمدی در این بازی گلزنی کردند.

نکته قابل ذکر آن که سیدجلال حسینی عادت ندارد در بازی‌های دوستانه به عنوان کاپیتان در مراسم قرعه کشی توپ و زمین پیش از آن شرکت کند. کاپیتان سرشناس پرسپولیس معمولا کاپیتان دوم یا سوم تیمش را در دیدارهای تدارکاتی جلو می‌فرستد اما این مرتبه امید عالیشاه هم در مراسم پیش از بازی دوستانه با تیم امیدها شرکت نکرد.

سیامک نعمتی در حالی در مراسم قرعه کشی شرکت کرد که کاپیتان پنجم پرسپولیس محسوب می‌شود. کاپیتان اول پرسپولیس همان طور که می‌دانید سیدجلال حسینی مرد تمام نشدنی فوتبال کشورمان است. بعد از سیدجلال کاپیتان دوم پرسپولیس امید عالیشاه است که سابقه بیشتری نسبت به بقیه بازیکنان در این تیم دارد. قبل از سفر احمد نوراللهی به امارات این بازیکن کاپیتان سوم پرسپولیس محسوب می‌شد اما با رفتن او به تیم الشباب الاهلی، کمال کامیابی نیا کاپیتان سوم سرخپوشان است.

اما کاپیتان چهارم پرسپولیس در فصل جاری بر اساس سابقه بوژیدار رادوشویچ است. دروازه بانی که در تمام قهرمانی های ۵ سال گذشته پرسپولیس بوده و به همراه کامیابی نیا و سیدجلال حسینی در این موفقیت ها همراه این تیم بوده است. سیامک نعمتی اما کاپیتان پنجم پرسپولیس به حساب می‌آید که پس از این نفرات می‌تواند بازوبند را بر بازو ببندد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه