|

مجیدی با انتشار یک استوری اعلام کرد این بازیکن را میخواهد!

مجیدی با انتشار عکسی از خودش در کنار ارسلان مطهری و ایموجی گیتار خبر از تمدید قراردار مطهری داد.

لینک کوتاه کپی شد

ارسلان مطهری یکی از بازیکنانی است که در پایان فصل گذشته، قراردادش با آبی پوشان به پایان رسید. این بازیکن پس از چند جلسه مذاکره که با مدیران استقلال داشت، با آنها به توافق نرسید تا زمزمه هایی مبنی بر جدایی این بازیکن منتشر شود.

به گزارش «شایانیوز»، اما طی روزهای گذشته مطهری یک بار دیگر به میز مذاکره با استقلال بازگشت و حتی ملکیان رئیس هیئت مدیره آبی پوشان در جریان تمرین استقلال اعلام کرد که تکلیف این مهاجم نهایتا تا ۴۸ ساعت آینده مشخص می شود. اکنون به نظر می رسد مذاکرات طرفین موفقیت آمیز بوده و مطهری قراردادش را با استقلال تمدید می کند.

فرزاد مجیدی برادر سرمربی استقلال و کمک سرپرست این تیم، پس از اینکه با انتشار یک استوری به گابریله پین خوش آمد گفت و به نوعی وعده حضور او در تهران را داد، در استوری دیگری عکسی از خودش در کنار ارسلان مطهری را با ایموجی گیتار منتشر کرده تا بدین صورت به نظر برسد که او خبر از تمدید قرارداد با این بازیکن داده تا ارسلان در استقلال ماندگار شود.

پس از جدایی شیخ دیاباته و مهدی قایدی، آبی پوشان به دنبال جذب مهاجمان جدیدی از جمله لوسیانو پریرا بودند ولی تاکنون موفق به انجام این کار نشده اند و اکنون به نظر می رسد که ماندن ارسلان مطهری خبر خوبی برای هواداران استقلال و کادرفنی این تیم باشد هر چند که این تیم همچنان نیازمند تقویت در خط حمله است.

  • ناشناس ارسالی در

    سرانجام، با انتقاد همگانی از مجیدی، او که تیم را ترکانده است،
    اندکی عقل به سر پر بادش برگشت.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه