|

رونمایی فرهاد مجیدی از خط حمله جدیدش

استقلال فعلا در خط حمله امین قاسمی‌نژاد را در رقابت با پرسپولیس خریده و لوسیانو پریرا هم فاصله چندانی تا پیوستن به این تیم ندارد.

لینک کوتاه کپی شد

فصل پیش استقلال با داشتن شیخ دیاباته، مهدی قایدی و ارسلان مطهری، صاحب خطرناک‌ترین خط حمله لیگ در شروع فصل بود. مهاجمانی که بجز قایدی، نتوانستند توقعات را برآورده کنند. حالا هر سه بازیکن از استقلال جدا شده‌اند. دیاباته در لیست مجیدی نیست، قایدی به شباب الاهلی فروخته شد و مطهری هم بر اساس اعلام رسمی باشگاه، قرار نیست در این تیم بماند. محمد نادری، دیگر جدا شده استقلال به ترکیه رفته و داریوش شجاعیان هم در لیست مازاد قرار دارد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فوتبال 360، استقلالی‌ها اعلام کرده‌اند قصد تمدید قرارداد فرشید اسماعیلی را ندارند و رقم درخواستی مسعود ریگی را هم پرداخت نمی‌کنند. هرویه میلیچ، از مدت‌ها قبل جدایی‌اش را اعلام کرده بود. رشید مظاهری، دیگر بازیکنی است که برای جدایی با مسئولان استقلال پای میز مذاکره نشسته است. محمد دانشگر، جزو علامت سوال‌های لیست استقلال به حساب می‌آید.

استقلال فعلا در خط حمله امین قاسمی‌نژاد را در رقابت با پرسپولیس خریده و لوسیانو پریرا هم فاصله چندانی تا پیوستن به این تیم ندارد. آن‌ها باید یک مهاجم دیگر هم به جای مطهری بخرند. عارف آقاسی در خط دفاع خریداری شده و زبیر نیک‌نفس هم هافبک جدید استقلال است. علیرضا رضایی به عنوان دروازه‌بان دوم، احتمالا جای رشید مظاهری را می‌گیرد.

امیرحسین حسین‌زاده و محمدرضا آزادی هم خریدهای جوان استقلال هستند. استقلال با جعفر سلمانی به توافق رسیده و برای خرید صالح حردانی، با فولاد مذاکره می‌کند. رایان تفضلی، دیگر بازیکنی است که استقلال برای تقویت خط دفاع می‌خواهد. پروسه خرید ابوالفضل جلالی بخاطر مقاومت سایپا کمی پیچیده شده و ممکن است استقلالی‌ها سراغ دیگر گزینه‌ها برای سمت چپ تیم‌شان بروند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه