|

افشاگری سپاهان درباره چگونگی جذب شهریار مغانلو

پروژه انتقال مغانلو به سپاهان از 2 ماه قبل کلید خوردیعنی زمانی که شهریار هنوز در پرسپولیس برای قهرمانی با سپاهان در رقابت تنگاتنگ بوده است.

لینک کوتاه کپی شد

باشگاه سپاهان اصفهان در خصوص نحوه جذب شهریار مغانلو توضیحاتی ارائه کرد. سایت باشگاه سپاهان در خصوص نحوه انتقال شهریار مغانلو به این تیم توضیحاتی به شرح زیر است ارائه داد:

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از پارس فوتبال،  در مذاکرات مستمر و موثر فی‌مابین مدیریت و مسئولان ذیربط باشگاه با مدیران باشگاه سانتاکلارا با عنایت به قرارداد شهریار مغانلو تا پایان فصل ورزشی ۲۰۲۳-۲۰۲۲ با باشگاه فوق‌ الذکر و درخواست محرم نویدکیا، کادر فنی و همچنین باقی ماندن یک ساله قرارداد محمد محبی با سپاهان، مذاکرات رسمی و برنامه‌ریزی شده طرفین آغاز شد و پیشنهاد صدور رضایتنامه به مبلغ ۶۰۰ هزار دلار از طرف مسئولان باشگاه سانتاکلارا اعلام گردید.

در مسیر بررسی، باشگاه فولاد مبارکه سپاهان با درخواست فنی باشگاه سانتاکلارا برای جذب محمد محبی روبه‌رو و پس از بررسی‌های لازم و تایید سرمربی و کادر فنی، یک پروژه چهارجانبه فی‌مابین باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، باشگاه سانتاکلارا پرتغال، شهریار مغانلو و محمد محبی فراهم و در اجرای این امر بدون نقل و انتقال هیچگونه وجهی این موضوع به توافق قطعی چهار جانبه رسید و شهریار مغانلو به مدت ۳ سال به جمع طلایی‌پوشان پیوست.

این پروژه انتقال از دو ماه قبل آغاز و در طول این مدت با پیگیری‌های انجام شده مراحل حقوقی، اداری، ورزشی و بین‌المللی آن انجام و امروز با پایان یافتن این مراحل موضوع رسماً اعلام می‌گردد.

شهریار مغانلو متولد آذرماه سال ۱۳۷۰ است و سابقه حضور در باشگاه‌های پیکان، ملوان بندر انزلی، سانتاکلارا و پرسپولیس را در کارنامه خود دارد.

شایان ذکر است محمد محبی به عنوان یک بازیکن جوان در سال‌های اخیر توسط باشگاه سپاهان شناسایی، جذب و با ارتقاء کیفیت فنی بالا راهی اروپا شد.

نکته عجیب در بیانیه باشگاه سپاهان زمان آغاز پروژه این انتقال بوده که به دو ماه قبل برمی گردد؛ یعنی زمانی که مغانلو هنوز در پرسپولیس برای قهرمانی با سپاهان در رقابت تنگاتنگ بوده است.

  • ناشناس ارسالی در

    در زمان اقد قرارداد با ویلموتس هم از همین روش استفاده شد کلاه گشادی هم نصیب فوتبال وملت ایران شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه