|

4 گزینه احتمالی یحیی برای خط حمله؛ شانس کدام یک بیشتر است؟

رضا قوچان نژاد، سجاد شهباززاده، کی روش استنلی و پاکدل 4 گزینه سرخ پوشان برای خط حمله هستند که احتمال جذب پاکدل بیشتر است.

لینک کوتاه کپی شد

پرسپولیس ۴ گزینه برای خط حمله خود دارد که شانس یکی از آنها بیشتر از دیگران است. به نظر می رسد که خط حمله پرسپولیس در تابستان تغییر قطعی خواهد داشت.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از شفقنا، عیسی آل کثیر و مهدی عبدی قطعا در تیم باقی خواهند ماند با این حال سرخ پوشان نیاز به جذب یک مهاجم دیگر دارند که ۴ گزینه پیش روی باشگاه را بررسی می کنیم:

01434435

قوچان نژاد؛ خیلی دور

قوچان نژاد مدتها است که گزینه مورد علاقه پرسپولیس برای خط حمله است. از زمان برانکو تاکنون بحث حضور این مهاجم باتجربه در سرخ پوشان مطرح است. قوچان نژاد فصل خوبی را در فوتبال هلند سپری نکرد با این حال او همچنان مشتریانی دارد و پرسپولیس اگر می خواهد که این مهاجم باتجربه را جذب کند باید بیشتر از مغانلو هزینه کند و به همین خاطر باید از همین الان بی خیال جذب این بازیکن شد چرا که با وضعیت مالی که سرخ پوشان دارند جذب مهاجمی مانند قوچان نژاد بسیار بعید و دور از ذهن است.

1470519_492

شهباززاده؛ امیدوار

بحث حضور شهباززاده در پرسپولیس با جدیت مطرح شد و حتی فرجی عکسی از این بازیکن را هم با پیراهن سرخ پوشان منتشر کرد اما هر چه گذشت او از پرسپولیس دورتر شد. با وجود آنکه شهباززاده اعلام کرد که راهی پرسپولیس و یا استقلال نخواهد شد اما همچنان امید به جذب این بازیکن وجود دارد.

1398022810185876917442804

کی روش استنلی؛ در دسترس

بدترین فصل حضورش در فوتبال ایران را تجربه کرد. از یک طرف آسیب دیدگی و از طرف دیگر نیمکت نشینی باعث شده است تا او در آستانه جدایی از سپاهان باشد. خبرهایی درباره علاقه پرسپولیس به جذب این بازیکن به گوش می رسد اما بعید به نظر می رسد که یحیی گل محمدی چنین ریسکی کند و این بازیکن ناآماده را جذب کند.

01555326

پاکدل؛ نزدیک ترین گزینه

او فصل بسیار خوبی را با آلومینیوم پشت سرگذاشت و از بهترین های لیگ بیستم بود. پاکدل به صورت آشکار و نهان نشان داده که طرفدار پرسپولیس است و دوست دارد که راهی سرخ پوشان شود. پاکدل از بازیکنانی است که عاشق پرسپولیس است و این می تواند زمینه موفقیت او را در تیم مهیا کند. این بازیکن در لیست یحیی بعد از شهباززاده قرار دارد و به نظر می رسد که منتظر پایان این ماجرا است. با توجه به اینکه مغانلو راهی سپاهان شد و جذب قوچان نژاد بعید و شهباززاده دور از ذهن است باید منتظر حضور پاکدل در پرسپولیس باشیم.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه