|

تکلیف مغانلو روشن شد؛ از این پس او را شاگرد محرم بدانید

با حضور محبی در پرتغال، مغانلو راهی اصفهان شد تا این بازیکن در بیست و یکمین دوره از رقابت های لیگ برتر با پیراهن سپاهان به میدان برود.

لینک کوتاه کپی شد

با توافق انجام شده میان دو باشگاه سپاهان ایران و سانتاکلارا پرتغال، کار معاوضه دو بازیکن ایرانی نهایی شد و بدین‌ ترتیب محمد محبی که در دو سال گذشته در تیم سپاهان توپ می‌زد و تحت قرارداد باشگاه سپاهان بود با عقد قرارداد سه ساله رسما به تیم سانتاکلارا پرتغال پیوست. این بازیکن در مجموع ۶۳ بازی که برای زردپوشان اصفهانی به میدان رفت، ۱۱ گل و چهار پاس گل را به نام خودش ثبت کرد. 

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فوتبال 360، با حضور محمد محبی ۲۳ ساله در پرتغال، شهریار مغانلو نیز راهی اصفهان شد تا با توجه به توافق رسمی دو باشگاه، این بازیکن در بیست و یکمین دوره از رقابتهای لیگ برتر با پیراهن سپاهان به میدان برود. در خبر رسمی این معاوضه که روی خروجی سایت سانتاکلارا آمده، نوشته شده است: «شهریار مغانلو پس از به ثمر رساندن یک گل در 13 مسابقه با پیراهن سانتاکلارا، قراردادش را با این تیم به پایان رساند.

این مهاجم در نیم‌ فصل دوم سال گذشته به صورت قرضی و برای مدت نیم فصل به تیم پرسپولیس منتقل شد و با زدن هشت گل در 16 مسابقه، همراه این تیم قهرمان مسابقات لیگ برتر ایران شد.» بدین‌ترتیب مغانلو در بیست و یکمین دوره از مسابقات لیگ برتر با پیراهن سپاهان به میدان خواهد رفت.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه