|

بعد از احمد نوراللهی حالا صحبت از رفتن وحید امیری است!

رسانه ها از پیشنهادهای میلیون دلاری باشگاه های قطری و اماراتی به آچار فرانسه تیم یحیی گل‌محمدی خبر داده اند.

لینک کوتاه کپی شد

بعد از جدایی احمد نوراللهی از پرسپولیس، حالا هواداران این تیم نگران اخباری هستند که درباره وحید امیری منتشر شده است.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از فوتبالی، در حالی که یحیی گل‌محمدی از مدیران پرسپولیس خواسته بود تا قرارداد بازیکنانی که در پایان فصل به پایان می‌رسد را تمدید کند اما تاکنون جعفر سمیعی و همکارانش موفق به انجام این خواسته سرمربی قرمزها نشده اند تا تمرینات پرسپولیس نیز در غیاب بازیکنان اصلی برگزار شود.

یکی از این نفرات اصلی وحید امیری است. بازیکنی که فصل گذشته با رقمی معقول در پرسپولیس ماند پیش از این اعلام کرده بود که دوست دارد در این تیم باقی بماند منتهی چند روز قبل بود که مدیر برنامه‌های این بازیکن بعد از جلسه با مدیران پرسپولیس، به خبرنگاران اعلام کرد که اگر چه اولویت امیری ماندن در پرسپولیس است اما باید برای ادامه همکاری، طرفین بر سر مسائل مالی با یکدیگر به توافق برسند.

در چنین شرایطی، خبر امروز خبرگزاری مهر باعث نگرانی هواداران پرسپولیس شده و این خبرگزاری از پیشنهادهای میلیون دلاری باشگاههای قطری و اماراتی به آچار فرانسه تیم یحیی گل‌محمدی خبر داده است.

اگر چه باشگاه خبرنگاران جوان مدعی شده امیری علیرغم داشتن پیشنهادهای وسوسه‌انگیز از آن سوی آبهای خلیج فارس، احتمالا تا چند روز دیگر قراردادش با پرسپولیس را تمدید خواهد کرد اما تا قبل از توافق نوراللهی با شباب الاهلی هم برخی خبرها حاکی از توافق قطعی این بازیکن با پرسپولیس بود.

حالا باید منتظر ماند و دید که امیری مسیر نوراللهی و کنعانی‌زادگان را طی خواهد کرد یا اینکه در لیگ بیست و یکم هم با پیراهن پرسپولیس به میدان خواهد رفت.

با بازشدن درب لیگ امارات به روی ایرانی ها، مطمئنا شاهد حضور بازیکنان بیشتری در امارات خواهیم بود و البته بازار قطر و امارات به این دلیل شلوع خواهند شد که تفاوت قیمت دلار و یورو و ریال و حتی درهم امارات و ریال قطری می تواند بازیکنان ایرانی را برای حضور در لیگ های امارات و قطر وسوسه کند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه