|

این بازیکن در لیست فرهاد مجیدی نیست

در فهرستی که از لیست مجیدی منتشر شد نامی از میلاد جهانی دیده نمی شد اما در عین حال برخی از رسانه ها مدعی اند این بازیکن مورد توجه مجیدی است.

لینک کوتاه کپی شد

نام میلاد جهانی در فهرست نقل و انتقالاتی فرهاد مجیدی نیست. در فهرستی که از لیست فرهاد مجیدی منتشر شد نامی از میلاد جهانی دیده نمی شد اما در عین حال برخی از رسانه ها مدعی شدند این بازیکن مورد توجه سرمربی آبی ها قرار گرفته است.

به گزارش«شایانیوز»، در این بین فرهاد مجیدی چند روز پیش در مصاحبه ای نام چند بازیکن که گفته می شد در لیست او قرار دارند را تکذیب کرد که در میان آنها نامی از میلاد جهانی دیده نمی شد اما رسانه رسمی باشگاه استقلال دقایقی پیش با انتشار بیانیه ای اعلام کرد نام این بازیکن در لیست آبی ها قرار ندارد.

در بیانیه ای که روی خروجی رسانه رسمی باشگاه استقلال قرار گرفته، آمده است: امروز خبری مبنی بر مذاکره مدیران باشگاه استقلال با میلاد جهانی و باشگاه ذوب آهن منتشر شد که به این وسیله خبر مذکور تکذیب می‌شود. سرمربی استقلال و مدیران این باشگاه هیچ مذاکره‌ای با این بازیکن یا با باشگاه ذوب آهن در خصوص این بازیکن نداشته‌اند. نام میلاد جهانی در لیست خرید سرمربی استقلال وجود ندارد.

منبع: طرفداری

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه