|

یک پرسپولیسی دیگر در آستا جدایی؛ باشگاه پول تمدید قرارداد را ندارد

آن طور که از شواهد پیداست باشگاه پرسپولیس مبلغ ۵۰۰ هزار یوروی درخواستی باشگاه سانتاکلارا را برای صدور رضایتنامه دائمی شهریار مغانلو ندارد.

لینک کوتاه کپی شد

یحیی گل محمدی هنوز هیچ لیستی برای خریدهای مدنظرش برای  فصل آینده در اختیار مدیران فعلی باشگاه پرسپولیس نگذاشته است. ابراهیم شکوری معاون باشگاه پرسپولیس نیز این خبر را رسانه ای کرد در حالی که خیلی‌ها تصور کردند صحت ندارد. اولویت گل محمدی در حال حاضر حفظ بازیکنان فعلی این تیم است. محمدحسین کنعانی‌زادگان مدافع ملی پوش پرسپولیس از این تیم جدا شد و به قطر سفر کرد. طبعا باید این بازیکن را اولین جدا شده قطعی پرسپولیس خواند در حالی که وضعیت شهریار مغانلو هم مبهم و نامشخص است.

آن طور که از شواهد و قرائن پیداست باشگاه پرسپولیس مبلغ ۵۰۰ هزار یوروی درخواستی باشگاه سانتاکلارا را برای صدور رضایتنامه دائمی شهریار مغانلو ندارد. مهاجمی که با ۵۰ هزار دلار به پرسپولیس پیوست و حالا باشگاه پرتغالی ۱۰ برابر آن پول را برای موافقت با جدایی او از باشگاه ایرانی می‌خواهد. همچنین قرارداد وحید امیری، امید عالیشاه و کمال کامیابی نیا ۳ بازیکن کلیدی پرسپولیس به اتمام رسیده و یحیی گل محمدی خواهان تمدید قرارداد آنهاست.

پرسپولیس باید در لیگ قهرمانان آسیا در تاجیکستان به مصاف استقلال این کشور برود و سرمربی این تیم به تمام بازیکنان فعلی نیاز دارد. خرید بازیکنان جدید مستلزم هزینه جدید است که می‌تواند حساسیت بازیکنانی در پرسپولیس برانگیزد که انتظار دارند اولویت باشگاه تمدید قرارداد آنها باشد. بنابراین منطق حکم می‌کند یحیی گل‌محمدی دست به عصا حرکت کرده و تا تمدید قرارداد بازیکنان فعلی، لیستی به باشگاه ندهد. البته شنیده می‌شود سرمربی پرسپولیس به صورت پنهانی مذاکراتی با دو، سه بازیکن آغاز کرده است که فصل آینده به تیمش ملحق شوند.

منبع: خبرورزشی

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه