|

سراجی: از نتایج سایپا شگفت زده خواهید شد

طبق اعلام روابط عمومی باشگاه سایپا، تیم فوتبال سایپا توان و آمادگی لازم برای عبور از شرایط بحران را دارد.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از میزان، مهرداد سراجی مدیرعامل شرکت فرهنگی ورزشی سایپا  در خصوص آخرین وضعیت تیم فوتبال سایپا اظهار داشت: اطمینان دارم تیم سایپا در سه مسابقه پیش رو نتایج خوبی خواهد گرفت، همانطور که تیم ملی فوتبال ایران در شرایط سخت در بحرین موفق شده هر چهار بازی خود را با پیروزی پشت سر بگذارد و با افتخار به مرحله بعد صعود کند، تیم سایپا نیز با لطف و عنایت خداوند متعال و دعای خیر هواداران و خانواده بزرگ گروه خودروسازی سایپا، بازی‌های تماشایی به نمایش خواهد گذاشت و تمام امتیازات مسابقات را از آن خود خواهد کرد.

وی ادامه داد: شوک ناشی از اعلام ناگهانی رای کمیته استیناف که حقوق باشگاه سایپا را تضییع نموده است، باعث شد روند موفقیت‌های تیم فوتبال سایپا با اختلال مواجه گردد، اما من به غیرت و تعصب بازیکنان تیم سایپا اعتقاد و اعتماد کامل دارم و مطمئن هستم، توان و آمادگی لازم برای عبور از این شرایط را دارند، کادرفنی توانمند و آگاه تیم در کنار سرمربی پر تلاش و متعصب سایپا، تمام تمرکز و دقت نظر خود را به کار گرفته و برای بازی‌های آینده، برنامه‌ریزی‌های متعدد، انجام داده اند. از همین رو بازیکنان تیم فوتبال این باشگاه در پایان هفته به اردوی تدارکاتی اعزام خواهند شد تا در محیط مفرح و پرانرژی، تمرینات خود را دنبال نمایند.

مدیرعامل باشگاه سایپا با اشاره به دستور کار هیئت مدیره این باشگاه اضافه کرد: از رییس و اعضای هیئت مدیره تشکر می‌کنم که تمام شرایط را برای موفقیت باشگاه سایپا مهیا نموده‌اند. جلسات روزانه هیئت‌مدیره برای پیگیری لحظه‌ای موضوعات مربوط به تیم فوتبال جزء برنامه‌های اصلی شرکت فرهنگی ورزشی سایپا شده است.

 وی در خصوص ۴ بازیکن در اختیار باشگاه اظهار داشت: در خصوص چهار بازیکنی که در اختیار باشگاه قرار گرفته اند باید به این نکته توجه شود که هر چهار نفر، از بازیکنان ارزشمند و وفادار به باشگاه سایپا هستند و قطعاً در ادامه راه در کنار تیم، برای موفقیت و سربلندی باشگاه سایپا تلاش خواهند نمود. به همین جهت به جناب خبیری، عضو محترم هیئت مدیره و معاون ورزشی باشگاه، ماموریت ویژه داده شده است که سریعاً موضوع مرتبط به این چهار بازیکن را مورد رسیدگی قرار داده و مسائل مربوط را شناسایی و برای بازگشت آنان به تمرینات اصلی تیم با هماهنگی کادر فنی و سرمربی تیم، چاره‌اندیشی نماید.

مهرداد سراجی افزود: انرژی مثبت ناشی از همدلی، دوستی و برادری در باشگاه سایپا در تمام سطوح اعم از هیئت مدیره، مدیران، کارکنان و بازیکنان در ظل توجهات حضرت حق و دعای خیر هواداران و دلسوزان سایپا باعث خواهد شد، نتایج خیره کننده‌ای حاصل و پیروزی‌های درخشان برای باشگاه سایپا به دست آید و همگان، شگفت زده این موفقیت‌های ارزشمند را تحسین خواهند نمود.

وی با ابراز امیدواری به نتایج دیدار‌های پیش روی تیم فوتبال این باشگاه تاکید کرد: باشگاه فرهنگی ورزشی سایپا خود را آماده می‌نماید تا در پایان مسابقات لیگ بیستم، جشن شکرگزاری و تقدیر از بازیکنان و کادر فنی را با حضور خیل کثیری از هواداران و پیشکسوتان برگزار نماید.

سراجی در خاتمه خاطر نشان کرد: تیم سایپا در فصل آینده، تیم قدرتمند و آماده‌ای را تدارک خواهد دید تا در فصل بعد برای کسب سهمیه حضور درمسابقات جام باشگاه‌های آسیا رقابت نماید. بیشتر بخوانید: مدیرعامل باشگاه سایپا: در لایحه‌ای که به کمیته استیناف فرستادیم به هیچ وجه ماده ۶۱ در نظرمان نبوده است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها