|

استقلال شانسی برای قهرمانی ندارد!

فراز فاطمی درباره دربی مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی اظهار داشت: هر دو تیم از لحاظ فنی شرایط خیلی خوبی دارند.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از افکارنیوز، فراز فاطمی درباره دربی مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی اظهار داشت: هر دو تیم از لحاظ فنی شرایط خیلی خوبی دارند. پرسپولیس صدرنشین لیگ برتر است و استقلال هم با وجود مشکلات مدیریتی در هفته‌های اخیر نتایج خوبی کسب کرده است. استقلال شانسی برای کسب قهرمانی لیگ برتر ندارد و برای کسب یک جام در فصل با تمام انگیزه در دربی حاضر می‌شود. پرسپولیس هم پس از کسب قهرمانی سوپرجام و صدرنشینی در لیگ برتر، دنبال یک جام دیگر است. به همین دلیل بازی جذاب و زیبایی را خواهیم دید.

وی ادامه داد: دربی همیشه بازی خاصی است و حتی اگر دیداری باشد که دو تیم دنبال کسب جام نباشند، بازیکنان‌شان برای این مسابقه انگیزه فوق‌العاده‌ای دارند. سه سال در استقلال و دو سال در پرسپولیس بازی‌ کردم و می‌دانم بازیکنان دو تیم در طول فصل همیشه منتظر این مسابقه هستند تا خودشان را ثابت کنند. 

مهاجم اسبق سرخابی‌های پایتخت درباره بیانیه‌های اخیر دو باشگاه علیه یکدیگر توضیح داد: دو تیم هواداران ده‌ها میلیونی دارند و خیلی از نونهالان، نوجوانان و جوانان کشورمان از اعضای باشگاه و تیم پرسپولیس و استقلال الگو می‌گیرند. به همین دلیل باید مدیران، بازیکنان و کادر فنی دو تیم سعه صدر داشته باشند و این مسائل را کنار بگذارند.

فاطمی تصریح کرد: استقلال و پرسپولیس تیم‌های بزرگی هستند و باید جای اینکه وارد چنین ماجرایی شوند، به هم احترام بگذارند. دربی در حالت عادی حساسیت بالایی دارد و این بیانیه‌ها بی دلیل حساسیت مسابقه را افزایش می دهد. کار داور بازی هم در این شرایط جنجالی سخت‌تر می‌شود.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه