|

چرا پیشنهادات خارجی سردار آزمون آب می رود؟

به نظر می‌رسد سردار آزمون امسال هم باید در زنیت به فوتبالش ادامه دهد.

لینک کوتاه کپی شد

سردار آزمون ستاره ایرانی باشگاه زنیت روسیه همچنان در این باشگاه ماندنی است. برخلاف ادعا‌های گسترده مبنی بر داشتن پیشنهادات زیاد، او ظاهرا قرار نیست جایی برود و به فوتبالش در همین لیگ روسیه ادامه می‌دهد.

با اتمام فصل پیش و حضور سردار آزمون در یک قدمی آقای گلی روسیه، از پیشنهادات زیاد سردار آزمون در رسانه‌ها صحبت شد. از انگلیس و اسپانیا گرفته تا پرتغال و ایتالیا. تعداد پیشنهاداتی که برای سردار آزمون ردیف می‌شد آن قدر زیاد بود که به نظر می‌رسید او و باشگاه زنیت بالاخره به جدایی رضایت دهند.

این پیشنهادات در صورتی در فضای رسانه‌ای درباره آزمون مطرح می‌شد که سرگی سماک، سرمربی زنیت در چند مقطع آن‌ها را تکذیب و عنوان کرد سردار آزمون هیچ پیشنهاد جدی‌ای ندارد. بعد از آن هم که سردار در اردوی پیش فصل زنیت حضور پیدا کرد و به نظر می‌رسد مهیا است تا یک فصل دیگر هم در این باشگاه توپ بزند. قرارداد او تا سال ۲۰۲۲ است و حتی حالا شایعه شده که زنیت احتمالا پیشنهاد تمدید ۲ ساله‌ای به سردار بدهد.

در کنار چنین خبری، اما روزنامه اکسپرس روسیه روز گذشته در خبری از دو پیشنهاد ایتالیایی برای سردار آزمون نوشته که این دو از سوی دو باشگاه رم و آتالانتا است؛ دو پیشنهاد تکراری که پیش از این هم درباره اش در رسانه‌ها صحبت شده است.

منبع: فرارو

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها